Як вибрати електричні самовари з чайником?

Самовар на протязі довгих років уособлював гостинність і домашній затишок, розташовуючись на почесному місці на столі так само як і. В наші дні жарові моделі перетворилися в антикваріат, зате їм на зміну прийшли електричні самовари з чайником.

Сучасний прилад нагадує за своїм устроєм електрочайник, проте його відрізняє обсяг води, який можна нагріти. Самовар дозволить напоїти чаєм велику компанію, при цьому немає необхідності його піднімати – потрібно лише відкрутити краник, щоб налити окріп (це простіше, ніж використовувати заварники чайники).

види електросамовари

Сучасні моделі розрізняються за обсягом, формою та матеріалами, які використовуються на виробництві. Сьогодні можна зустріти самовар у формі груші, тюльпана, чарки, ріпки, вази або яйця, прилади з гладкою або рифленою поверхнею, проте прийнято виділяти 3 види:

  • Самовар з мідним корпусом (як старі кавомашини Nivona), який є найбільш популярним. Його відмінною рисою є жовтуватий відтінок і знаменитий ефект «дзеркала». Однак власникові цього приладу доведеться регулярно полірувати прилад, щоб він завжди радував око, або віддати перевагу самовару з нікельованим покриттям. Деякі моделі мають в комплекті чайник для заварювання, який стоїть на самоварі і здатний миттєво нагріватися, даруючи домочадцям дивовижний аромат чаю.
  • Нікельовані моделі відносять до найбільш красивим. Їх відмінною рисою є розкішна розписна поверхню, що дозволяє самовару стати справжньою окрасою кухні.
  • Самовар в формі чарки (вази, яйця та інше, подібно ручній кавомолці). Даний прилад в основному виготовляється з латуні, яка зверху покривається металом або сплавами мельхіору і нікелю, але може також використовуватися сталь, пластик в якості основного матеріалу.

Огляд електричних моделей з чайником

  • Електричний самовар з керамічним чайником Delta має корпус з нержавіючої сталі, нагрівальний елемент закритого типу.

Серед додаткових функцій варто виділити підтримку температури і автовідключення після закипання води. На корпусі самовара розташований металевий краник, світлові індикатори. Чайник для заварювання має знімний фільтр, який дозволить регулювати міцність напою. Обсяг самовара становить 3,2 л, чайника – 0,8 л. Ціна приладу складає 3900 гривень.

Завдяки потужному нагрівального елементу прилад здатний за лічені хвилини нагріти 3 л води і підтримувати її гарячої протягом тривалого часу при мінімальних витратах електроенергії. Самовар здатний самостійно відключатися після закипання або при недостатній кількості води.

У комплекті йде керамічний чайник для заварювання, обсяг якого становить 1 л. Купити електричний чайник самовар можна в білому або чорному кольорах. Ціна приладу складає 2900 гривень.

Модель оснащується нагрівальним елементом закритого типу, термометром, щоб постійно індексувати температурний режим, має функцію блокування при недостатньому рівні рідини. У заварювальному чайнику є знімний фільтр, що дозволяє регулювати міцність напою. Ціна самовара становить 6200 гривень.

  • Самовар Еліс Поляна стане справжньою окрасою будь-якої кухні завдяки розкішним розписним узорів суничної галявини.

Цю модель відрізняє наявність спеціального датчика контролю нагріву, який дозволить самостійно встановити необхідну температуру води. Забороняється заносити в пристрій розташовується дисковий нагрівальний елемент, який дозволяє нагріти 3,2 л води протягом декількох хвилин. Самовар має функцію автоматичного відключення при закипанні рідини. Купити чайник самовар можна за 3100 гривень.

Прилад працює від мережі, дозволяє тривалий час підтримувати температуру, але також зумів зберегти і атмосферу теплого застілля. Обсяг самовара становить 3 л, в комплекті також є керамічний чайник об’ємом 1 л. Ціна приладу складає 3500 гривень.

Як вибрати самовар?

Якщо ви вирішили купити електричний самовар, то для початку необхідно визначитися з об’ємом приладу, як і в разі придбання еспрессо кавоварки або будь-який інший.

Сьогодні на ринку можна зустріти різні агрегати, мінімальний обсяг яких становить 1,5 літра. Такий самовар можна з легкістю переносити, він не займе багато місця. Однак найбільш популярними є моделі, які здатні нагрівати 3 – 3,5 л води.

Наступний крок – визначитися із зовнішнім виглядом самовара. Він може виглядати як пузатий куля або мати циліндричну форму, мати металеве покриття або унікальну розпис. Відзначимо, що тепер з’явилася можливість замовити створення неповторного візерунка на майбутньому господаря кухні.

Якщо ви вирішили придбати антикварний самовар, то перед покупкою важливо перевірити його цілісність і здатність ключа тримати воду. Для цього достатньо налити в прилад води і залишити на деякий час.

Якщо ви хочете отримати справжнього помічника на кухні, то варто віддавати перевагу моделям, які викликають у вас естетичну насолоду.

В цілому, плюси самоварів очевидні.

Ссылка на основную публикацию