Як вибрати ip-камеру для відеоспостереження

Придбання мережевої камери буде корисно кожному. Вона дозволяє стежити за будинком тоді, коли там нікого немає, контролювати роботу персоналу і перевіряти, чи виключені електричні прилади. Інформація, яку отримують власники IP-камер, робить життя більш спокійною і позбавляє її зайвих стресів. Необхідно тільки дізнатися, як вибрати IP-камеру для відеоспостереження.

Що необхідно враховувати при виборі

Головне завдання – визначити мету, з якою має справлятися свій виріб. Мережеві камери прості у використанні, вони підключаються за допомогою WLAN-модуля або Ethernet-кабелю (другий варіант більш бюджетний). Те, що відбувається в приміщенні, де встановлена ​​відеокамера, можна передавати на телефон, планшет або комп’ютер. Вибираючи техніку, необхідно враховувати:

 • в якому приміщенні буде працювати цифровий пристрій;
 • зовнішній вигляд (чи повинно техніка бути непомітною);
 • необхідність в аудіо;
 • параметри картинки (наскільки важлива якість зображення);
 • освітленість приміщення;
 • необхідність в додаткових опціях (наприклад, в самостійному повороті камери при появі рухомого об’єкту);
 • бюджет, виділений на покупку.

Після ретельного розгляду завдань, які ставляться перед пристроєм для спостереження за будинком по мережі, слід дізнатися все про типи камер.

Види IP-камер для спостереження

Підбираючи цифровий пристрій, варто звернути увагу на весь асортимент. Висока роздільна здатність зображення, наявність аудіо-функції, робота в темний час доби – необхідні в більшості випадків характеристики, але від типу пристрою також багато залежить. Поширеними різновидами IP-камер є:

 1. Модульні. Бюджетні аналогові айпі пристрої, що дозволяють стежити за одним конкретним місцем. Таку техніку можна приховати і зробити непомітною. Часто використовуються в терміналах і банкоматах для відстеження дій правопорушників. Здійснюють фото- і відеозйомку.
 2. Циліндричні. Підходять для цілодобового спостереження за тим, що відбувається на вулиці. Вони захищені від дощу та сонця козирком. Прикріпити можна на тверду поверхню. Вартість підвищується за рахунок наявності посиленого захисту від факторів зовнішнього середовища.
 3. Купольні. Використовуються на підприємствах: в банках, офісах і на заводах. Підходять для відстеження робочого процесу протягом дня. Роботу купольних пристроїв можна регулювати дистанційно.
 4. Корпусні. Універсальна різновид, яка відрізняється стандартним кріпленням об’єктива. Якщо з часом з’являється необхідність в більш якісному зображенні, об’єктив можна замінити. Призначені для приміщень, доступні за своєю вартістю.

Сучасні цифрові пристрої дозволяють самостійно організувати систему для відеоспостереження (ivssystem.ru) і завжди знати, що відбувається вдома або на підприємстві. IP-камери використовуються і на вулицях міста, для забезпечення громадського порядку. Їх ретельний вибір дозволить виконати максимум завдань, поставлених перед пристроєм.

Ссылка на основную публикацию