Як вибрати холодильну вітрину Бірюса?

Холодильна вітрина Бірюса як і добре підходить для оснащення будь-яких торгових точок – від маленького вуличного кіоску до величезного супермаркету. Зарекомендував себе російський виробник пропонує це обладнання в багатому асортименті з різноманітною функціональністю і дизайном.

Холодильні вітрини цієї марки представлені двома типами: з вбудованим і виносним холодом.

Агрегат з виносної системою холодопостачання вимагає під час установки великих трудових зусиль як і скляні холодильні вітрини, але цей недолік окупається за рахунок їх безшумної роботи і значного внутрішнього простору, призначеного для розміщення товарів.

Ще один плюс на користь цього варіанту – можливість використання при відсутності кондиціонера.

Вітрини з вбудованим холодом будуть доречні в невеликих магазинах. Такі моделі не потребують додаткового монтажу, але вони більш гучні і потребують наявності кондиціонера в торговому приміщенні.

При виборі торгових холодильних вітрин і необхідно звертати увагу як на їх конфігурацію, так і на ергономічність, габарити, вага і можливість об’єднання декількох пристроїв в одну лінію.

Основні моделі

Модельний ряд, випущений у вигляді шаф, представлений дев’ятьма варіантами, найпопулярнішим з яких є Бірюса-520. При порівняно малих габаритах така вітрина має великий обсяг, що сприяє ефективній демонстрації великої кількості товару на малій площі.

Конфігурація «прилавок» представлена ​​п’ятьма видами, і модель Бірюса-530 з них є найпопулярнішою. Незважаючи на середні розміри, внутрішній об’єм її становить 532 л як у холодильного автомобільного устаткування, з якого на корисну частку припадає всього лише 130 л через відсутність полиць по дизайнерським міркувань.

Також до числа популярних варіантів входять наступні моделі:

Розглянемо їх детальніше.

Вітрина холодильна Бірюса 310 при середніх габаритах має досить пристойний обсяг – 290 л. Температурний режим в ній можна встановлювати від +1 до +10 градусів. Охолоджувана площа полиць займає 1,2 куб. м. Система відтавання – автоматична. Ціна – близько 400 у. е. Стільки ж коштує холодильне обладнання для квітів.

Малогабаритна холодильна вітрина Бірюса 152 – це однокамерное міні обладнання, обсяг якого становить всього 150 л. Воно підходить для зберігання напоїв і соків, упакованих в скляну і паперову тару. Дотримується температурний режим від +1 до +10 градусів. Варто вільно стоїть холодильна вітрина Бірюса 152 Е близько 300 доларів. Стільки ж коштує холодильне обладнання Занотти.

Холодильна вітрина Бірюса 460 – це окремий великогабаритний шафа з об’ємом камери 460 л і автоматичною функцією розморожування. Середня ціна її становить приблизно 700 у. е. Стільки ж коштує холодильна камера Samsung.

Приступаючи до вибору холодильної вітрини, необхідно заздалегідь визначитися з її об’ємом на підставі передбачуваного обсягу продажів. Розміри обладнання повинні гармонійно вписуватися в загальний дизайн торгової точки.

У плані експлуатації потрібно враховувати те, що пристрій не повинно набиватися продуктами до відмови – повітря між товарами повинен циркулювати вільно. Якщо для вас важливий витрата електрики, то зверніть увагу і на таку характеристику, як споживання електроенергії. Орієнтуйтеся на холодильні камери для квітів.

Ссылка на основную публикацию