Як вибрати холодильну вітрину?

Таке обладнання, як кутова холодильна вітрина і призначене для демонстрації і короткострокового зберігання різноманітної харчової продукції. Різниця їх встановлюється виходячи з декількох параметрів, а саме з характеристики і обсягу товару, що продається, способу торгівлі, площі торгового залу і умов для розміщення.

Оскільки існують стандартні показники температур, то найпоширенішими є середньотемпературні моделі, що забезпечують оптимальний температурний режим +1 – +7 градусів як фризер для морозива. У такій вітрині можуть перебувати будь-які незаморожені продукти.

Види, відмінності і розцінки

  1. При необхідності в торгових цілях можна купити холодильну вітрину низькотемпературну, призначену для демонстрації та зберігання раніше заморожених продуктів і напівфабрикатів. У них можлива підтримка температури від 0 до -6 градусів як в холодильному автомобільному обладнанні.
  2. Крім таких моделей, є і варіанти низькотемпературних вітрин, що працюють в режимі 0 / -18 градусів, а основне призначення їх полягає в зберіганні продуктів глибокого заморожування.
  3. Комбіновані моделі поєднують в собі властивості перших двох варіантів, а температурний режим їх коливається в межах -6 / +6 градусів як у холодильного обладнання для квітів.

Середня ціна холодильної вітрини варіюється в рамках 1 000 – 3 000 доларів. Природно, бувають моделі і більш дорогі, вартість яких сягає 5 000 у. е. Стільки ж коштує холодильне обладнання Занотти.

Холодильні вітрини та стелажі – відео

кутова вітрина

Сьогодні сучасним торговим обладнанням вважається кутова холодильна вітрина. Вона не тільки ефектна і красива, але і практична, а також економна в плані енергоспоживання як холодильна камера Samsung. Такий варіант виконання вітрин може поділятися на середньотемпературні, морозильні та кондитерські моделі.

Вся процедура заморозки – розморожування в них управляється спеціальним мікропроцесором, а для освітлення товарів оснащуються економічними освітлювальними лампами як холодильні камери для квітів.

Вертикальна кутова вітрина хороша для зберігання напоїв і соків. За допомогою декількох моделей такого обладнання створюються оригінальні витончені лінії вітрин різної конфігурації.

Ще одна перевага – це оснащення її власною системою динамічного охолодження всього обсягу. Вона придатна до використання і в якості окремого обладнання, і в поєднанні з іншими кутовими вітринами.

Напруга мережі, необхідне для її роботи, стандартне – 220 Вольт як у холодильної камери Полаір. Скільки коштує холодильна вітрина такого типу? Близько 2 500 доларів.

Критерії вибору холодильної торгової вітрини

При виборі холодильних вітрин для торгових точок підприємці повинні керуватися такими параметрами, як:

відгук

Наведемо відгук про холодильній вітрині, який залишив початківець торговий підприємець.

«З рішенням відкриття маленького продуктового магазину у мене з’явилася потреба в придбанні холодильної вітрини. Я віддав перевагу настільної моделі «Орта» з гнутим склом. Не маючи великих коштів на придбання подібного обладнання, я заплатив за неї близько 800 доларів.

Привабливість цієї моделі для мене становить зручність в експлуатації і режим автоматичного відтавання льоду. Здійснюючи покупку, я брав участь в акції, і скляна поличка до холодильній вітрині дісталася мені безкоштовно. Я задоволений”.

Ссылка на основную публикацию