Як вибрати хорошу програму для перегляду зображень в ОС Windows 7

Складно знайти такого користувача, у якого немає в ПК хоча б однієї папки з файлами фотографій або картинок. Але для їх відкриття навіть з метою їх простого перегляду або редагування обов’язково потрібно програма.

У Windows 7 вже є вбудовані додатки для цього, але, як правило, їх функціоналу користувачам не вистачає, і тут на допомогу приходять утиліти від сторонніх розробників, серед яких можна знайти цілком гідні безкоштовні варіанти.

Нижче представлений огляд кращих програм для перегляду і простого редагування зображень в ПК на Windows 7.

Вбудовані програми в Windows 7

Разом з операційною системою відразу встановлюється і стандартний додаток, спеціально призначене для перегляду зображень у комп’ютері на Windows 7.

Вона дуже проста у використанні і при роботі майже не віднімає ресурсів від системи.

Вбудована утиліта дозволяє автоматично масштабувати фотографії під рамки монітора, вручну зменшувати і збільшувати масштаб, а також вести трансляцію картинок в режимі слайд-шоу.

З функцій редагування доступний лише поворот фотографій. Тому можна сказати, що утиліта узконаправлен тільки на здійснення перегляду зображень, з якої вона відмінно справляється навіть на найслабкіших ПК.

Для цілей редагування фахівці з Майкрософт передбачили в Windows 7 окрему програму «Paint», яка втім, здатна відкривати більшість форматів фотографій, так що її теж можна використовувати для перегляду зображення.

Ці вбудовані інструменти швидко запускаються в середовищі Windows 7 і працюють без збоїв.

Якщо цих коштів користувачеві недостатньо, то нижче представлені найпопулярніші утиліти від сторонніх розробників.

Вони можуть називатися по-різному, але з основною метою, а саме переглядом картинок, всі справляються на відмінно.

Програми від сторонніх розробників

Далі розглянемо додатки, які вже багато років успішно доводять свої переваги перед численними конкурентами.

Серед них багато програм, які, незважаючи на безкоштовне розповсюдження в інтернеті, мають функціоналом незначно поступається їх меркантильним аналогам.

ACDSee

Уже той факт, що вона встановлена ​​в комп’ютерах багатьох професійних фотографів, говорить про її переваги серед інших переглядачів фото.

Вона здатна працювати з форматами високих дозволів, і особливо зручна для роздрукування фото на принтері.

Рекомендується завантажувати утиліту тільки з офіційного джерела: «acdsee.com», так як через популярність у мільйонів користувачів, її іноді використовують зловмисники, забезпечуючи вірусами.

У ACDSee присутній і редактор зображень, який, звичайно, не зрівняється з професійним Фотошопом, але з рішенням дрібних завдань при коригуванні фотографій вона справляється.

Якщо потрібні розширені можливості, то слід придбати платну модифікацію утиліти з позначкою «Pro» до її найменуванню.

FastStone Image Viewer

Завдяки простоті у використанні і безкоштовності – ця утиліта не поступається попередній, за поширеністю серед користувачів Windows 7.

Наочний інтерфейс дозволяє приступити до роботи з картинками відразу навіть новачкам, а дерево папок допоможе відшукувати зображення, які збережені в комп’ютері, не залишаючи додатки, при цьому користувачу наочно представлений шлях до файлу зображення.

FastStone Image Viewer розробники оснастили функціями не тільки для перегляду, а й для коригування фотографій.

Реалізована можливість транслювання в режимі повного екрану, а також функція «Пакетне перетворення \ перейменування», яку оцінять власники великих колекцій зображень.

Необхідно відзначити, що слайд-шоу картинок можна організувати у випадковому порядку відкриття файлів і з супроводом музики.

Додаток доступний для установки на ресурсі: «faststone.org». Крім форматів, використовуваних в домашньому ПК: BMP, GIF, JPEG і т.п., це ПО здатне запускати навіть RAW, який використовується професійними фотографами.

IrfanView

Ті, хто вже застосовував для перегляду своїх фотографій цю невелику за обсягом займаного в пам’яті комп’ютера програму (≈ 1 Mb), знають про її надзвичайно широкому функціоналі і простоті застосування, тому навіть при наявності встановлених професійних утиліт все одно часто використовують її при необхідності виконання нескладних дій.

З офіційного ресурсу «irfanview.com» можна безкоштовно встановити і користуватися перевагами програми, опис яких заслуговує теми для окремої статті.

Крім величезного переліку форматів зображень вона підтримує ще й трансляцію відео і звукових файлів, тому навіть в додатковій установці медіа-програвача відпадає необхідність.

Незважаючи на те, що IrfanView може перебувати в категорії ПО для перегляду зображень, але в нього також вбудований хороший редактор, що дозволяє виконувати більшість дій для коригувань фотографій: повертати, вирізати і копіювати елементи малюнка, масштабувати, використовувати численні ефекти і т.п.

Підтримує роботу зі сканерами і дозволяє швидко створювати веб-сторінки. При цьому вона не перевантажує ОС і позбавлена ​​зайвих кнопок, які в іншому ПО, заважають користувачеві комфортно працювати в програмі.

Picasa

Утиліту рекомендується встановлювати з сайту «picasa.google.ru». Зручність і функціонал розробок Гугл реклами не потребує. Серед користувачів ця програма з вишуканим інтерфейсом, для перегляду картинок і фото, вже давно користується поширенням.

Необхідно відзначити, що після запуску зображення в цьому ПО, відразу з’являється панель, де розташовані інструменти коректування фотографій.

Початківці користувачі відзначать зручність використання функції автокорекції світла, яка може надати естетичність і невдалим знімкам.

Навіть коли сам власник не може відшукати в особистому ПК своє фото, Picasa, відсканувавши пам’ять комп’ютера і надавши користувачу засоби сортування, впорається з проблемою хаосу коїться на жорстких дисках домашніх девайсів.

Тому люди, які задумалися, щоб оновити вінчестер, замінивши на більш об’ємний, доцільніше спочатку зробити аналіз на наявність дубльованих знімків, які займають невиправдано багато місця в ПК.

Ссылка на основную публикацию