Як вибрати хороший SSD накопичувач

Ваш комп’ютер перестав радувати швидкодією? Колись топова збірка «лага» і відмовляється працювати? Значить, пора задуматися про модернізацію «заліза».

І перше про що варто подумати, так це заміна застарілого на твердотільний накопичувач (). По-перше, він підвищить продуктивність комп’ютера. По-друге, йому не страшна фрагментація файлової системи.

Ми можемо привести десяток переваг над жорсткими дисками, але головним залишається його швидкодію …

Чи не хочете розбиратися в умовах вибору хорошого Відправляйтеся на блог Андрія Андрєєва. Тут ви зможете ознайомитися з рейтингом кращих моделей твердотільних накопичувачів за 2017-2018 роки, а також дізнатися їх ближче.

1. Обсяг

Хочете місткий накопичувач, готуйтеся розщедритися. Чим більше обсяг тим дорожче його вартість. Для офісної роботи в середньому потрібно 100 гігабайт дискового простору, а любителям іграшок краще обзавестися об’ємом від 500Гб.

2. Тип флеш-пам’яті

Не менш значуща роль відводиться типу flash-пам’яті, в кінцевому рахунку саме вона впливає на продуктивність обладнання. Якщо ви плануєте укомплектувати ігрову збірку, то віддайте перевагу типу MLC (оптимально). Якщо ж перед вами стоїть завдання оновити робочу машину, то ваш вибір TLC (бюджетно).

3. Форм-фактор

Популярним форм-фактором є накопичувачі 2,5 дюйма. Такий диск встановлюється в настільні комп’ютери нарівні з ноутбуками. Існують варіанти, які мають зовнішній пристрій як у плат розширення PCI-e (виключно для ультрабуків).

4. Швидкість

Пропускна здатність безпосередньо залежить від типу flash-пам’яті, але у них є схожий пристрій. Якщо ви плануєте завантажувати великий обсяг даних, а також запускати ресурсомісткі додатки на комп’ютері, то віддайте «свій голос» за максимальну швидкість. Чи не хочете переплачувати, беріть накопичувач простіше. Користуйтеся ним в якості файлового сховища або для роботи з документами.

5. Інтерфейс підключення

Якщо взяти продуктивну модель і підключити її через повільний інтерфейс, то ми втратимо в швидкості. Виходить, що спосіб підключення накопичувача не менш важливий, ніж попередні критерії вибору. Оптимальним рішенням є 3 (mSATA). При заявленій швидкості в 6 Гбіт / сек, ми можемо розраховувати на читання на 600 Мб / сек.

замість післямови

Який би ви не вибрали, він багато разів перевищуватиме раніше встановлений по продуктивності. Навіть якщо встановити накопичувач на через інтерфейс SATA 2, ви все одно відчуєте приріст в швидкості завантаження комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию