Як вибрати Ломтерізки для будинку?

Коли не вистачає часу на приготування бутербродів або нарізку продуктів для приготування навіть найпростіших блюд із застосуванням, в цьому випадку можуть виручити Ломтерізки для будинку. Основна їхня функція – нарізка сирів, копченостей, овочів, м’яса та інших продуктів.

Необхідно лише підібрати зручну модель і в подальшому робота на кухні помітно спроститься.

різновиди моделей

Перш, ніж купити Ломтерізки для будинку, слід розібратися в особливостях конструкції кожного її типу. Так, існує ручний і електричний прилад для нарізки на кшталт овочерізки Мулинекс.

Перший тип набагато простіше і безпечніше в роботі ніж овочерізка Vitesse, до того ж ручна ломтерезка не займає багато місця і може розташовуватися на столі. Деякі моделі мають спеціальні ніжки, оснащені прогумованими підставами для того, щоб уникнути ковзання.

Що стосується вартості, то такий варіант обійдеться дешевше. Середня ціна на ручні Ломтерізки становить близько 4 500 гривень. Стільки ж коштують кухонні подрібнювачі овочів.

Купити ручну Ломтерізки буде кращим рішенням в тому випадку, коли важливо зберегти якості нарізаються продуктів. Мова йде про те, що автоматична техніка працює на високих швидкостях, в результаті чого забезпечується підвищене тертя продуктів про ніж і деякий нагрівання.

Як наслідок – зміна їх смакових якостей (тому приклад ломтерезка Bosch MAS 4201),.

Електрична ломтерезка є більш технологічною і функціональною. Так, немає необхідності точити ножі завдяки їх здатності самозагострювальне, можна регулювати товщину скибочок. З її допомогою з’являється можливість приготувати значно більший асортимент страв на відміну від застосування овочерізки Borner.

Існує ще й ломтерезка для яблук, яка дозволяє нарізати різні фрукти і овочі. Але, щоб забезпечити безпеку роботи, потрібно попередньо вивчити, як працює ломтерезка. При такому широкому наборі функцій її ціна буде трохи вища, ніж ручний. Нижня межа вартості становить близько 5 500 гривень. Стільки коштує ломтерезка Bosch MAS 4601.

Як видно, у кожного виду такої техніки є свої переваги і недоліки, потрібно визначити для себе найбільш важливі параметри перед тим, як вибрати Ломтерізки для будинку.

Крім описаних типів існує ще один різновид електричних пристроїв – вбудована ломтерезка. Вона має металевий корпус (як у картофелечистки для будинку), блокування від випадкового включення і складаний механізм.

На що звернути увагу при виборі

Зрозуміло, найбільш зручна у використанні складна ломтерезка, але такі моделі значно дорожче, до того ж не всі володіють великогабаритної кухнею, щоб дозволити собі використовувати вбудовану техніку. Варто звернути увагу на фірму-виробника, як у випадку з придбанням картофелечистки МОК 150.

Наприклад, Ломтерізки Ritter зарекомендували себе завдяки підвищеної надійності і довговічності роботи. Такі електричні пристрої значно потужніше і швидше в роботі.

Ссылка на основную публикацию