Як вибрати м’ясорубку з соковижималкою?

Відмінна задумка – об’єднувати кілька побутових приладів в один універсальний (тому приклад). Наприклад, електрична м’ясорубка-соковижималка займає набагато менше місця на кухні, коштує набагато дешевше, ніж два прилади, куплені окремо.

Тому багато хто з нас після довгих зважувань всіх «за» і «проти» все-таки вирішують купити електром’ясорубку з соковижималкою. Наступний крок: потрібно розібратися в видах цієї кухонної техніки, щоб знайти саме свою модель на зразок м’ясорубки Бош (Bosch).

М’ясорубки-соковижималки: особливості та види

Не турбуйтеся, якщо фінанси не дозволяють придбати кухонний комбайн: електрична м’ясорубка з соковижималкою вважається дуже навіть непоганий помічницею на кухні.

Крім того, в порівнянні з кухонним комбайном вона має більшу потужність, здатна впоратися з жорстким м’ясом і переробити досить велика кількість сировини.

В її комплект входять всілякі насадки для приготування рибного, м’ясного фаршу, домашньої локшини. Зазвичай є і знімна шнековая насадка-соковижималка для м’ясорубки, яка дозволяє з фруктів, овочів самостійно віджимати сік або робити пюре.

Ручна м’ясорубка-соковижималка – непоганий «економ-варіант» для тих, хто не хоче бути прив’язаним до електроенергії. Приклад цього м’ясорубки Філіпс. Чудово підходить для експлуатації на дачі, дуже надійна і недорога, проста в роботі.

Насадка-соковижималка для ручної м’ясорубки перетворює пристрій в потужний агрегат для переробки фруктів, овочів на сік або пюре. Правда, потужність приладу безпосередньо пов’язана з фізичною підготовкою господині, її чоловіка, а іноді і всього дорослого населення, який приїхав відпочивати на дачу.

Щоб перемолоти жорстке м’ясо або кілька відер помідорів, доведеться докласти чимало фізичних зусиль. Ось саме тому багато господинь все-таки прагнуть купити електричну м’ясорубку з соковижималкою.

Огляд популярних моделей

1. Мясорубка з соковижималкою Зелмер 987 86 порадує вас досить високою продуктивністю: за хвилину вона перемелює близько 2,3 кг фаршу. Має потужність в 650 Вт як у м’ясорубки Мулінекс.

В її комплект входять 3 стандартні решітки і одна перфорована насадка для м’яса, спеціальні насадки для шинкування, перемелювання горіхів, картоплі, дві терки, овочерізка. Мясорубка Zelmer з соковижималкою обійдеться вам близько $ 90. Стільки ж коштує м’ясорубка Кенвуд.

2. Мясорубка Мулинекс з соковижималкою ME 6571 є досить потужним (800 Вт) сучасним приладом з продуктивністю 2,9 кг / хв. Поєднує функції шнековой соковижималки, овочерізки, м’ясорубки. Укомплектована 3 гратами, 3 конусоподібними насадками, 3 додатковими насадками.

Є захист двигуна від перевантаження. Аксесуари та кабель живлення можна зберігати в корпусі м’ясорубки. Середня ціна: $ 100. Насадка-соковижималка для м’ясорубки Мулінекс може купуватися і окремо: її вартість від $ 5. Стільки ж коштує ручна м’ясорубка.

3. Шнековая м’ясорубка-соковижималка Kenwood MG-470 з номінальною потужністю в 450 Вт переробляє за хвилину до 2 кг фаршу. У комплект входить 3 решітки різного діаметру і 2 додаткові насадки: для ковбасок та кебе. Забезпечена відсіком для зберігання аксесуарів.

Має функцію реверсу, що дає можливість якісно перемелювати жилаве м’ясо. Середня ціна: $ 100. Насадка-соковижималка для м’ясорубки Kenwood може купуватися і окремо як у електричної м’ясорубки.

4. Шнековая м’ясорубка з соковижималкою Бош MFW 68660. Середня ціна: $ 172. Має стильний сучасний дизайн, характеризується відмінною потужністю (800 Вт), системою захисту від перегріву. 4 циліндричні насадки дають можливість натерти або нарізати овочі, застосовуючи мінімум зусиль і часу. 

А за допомогою насадки-соковижималки для м’ясорубки Бош можна приготувати високоякісний фруктовий або овочевий сік.

М’ясорубка прекрасно справляється з жилами і хрящами, має функцію реверсу. Укомплектована лотком-штовхачем. Продуктивність: 4,5 кг / хв. Є відсік для зберігання насадок, розташований на корпусі.

5. Механічна м’ясорубка з соковижималкою для томатів Tomato Juicer зручна і невибаглива під час експлуатації. Досить швидко переробляє соковиті фрукти і овочі. Виготовлена ​​з пластику високої якості. Середня ціна: від $ 15. Стільки ж коштує м’ясорубка Браун.

Поради щодо вибору

На що потрібно звертати увагу, коли ви вирішили купити м’ясорубку з функцією соковижималки.

  • Потужність.

В інструкції вказуються два види потужності – номінальна, при якій пристрій може працювати тривалий час, і максимальна, коли двигун працює на межі заклинювання. Краще звертати увагу на номінальну потужність: саме вона впливає на продуктивність кухонного приладу.

  • Продуктивність.

Вона показує, скільки сировини може перемолоти електром’ясорубка за одну хвилину. Прилад з продуктивністю 1,5-2 кг / хв як у м’ясорубки Зелмер вважається досить потужним, він здатний обслуговувати сім’ю до 4 осіб. З більшою продуктивністю м’ясорубку варто вибирати, коли плануєте переробляти велику кількість сировини.

  • Матеріал корпусу і деталей.

Пластиковий корпус робить пристрій більш легким, металевий – міцнішим. Але ж ви не збираєтеся колоти м’ясорубкою горіхи або кидатися нею. Лоток, як і робочі деталі, краще вибирати з металу, хоча така модель вам обійдеться дорожче.

  • Насадки і функції.

Крім основних сіток і насадок в комплект можуть входити і додаткові. Наприклад, м’ясорубка з соковижималкою для томатів буде затребувана в родині, де цінують і люблять сік домашнього приготування.

Насадка для ковбасок – найдешевша, тому її наявність, як і відсутність в комплекті на вартість м’ясорубки практично не впливає. Інші додаткові насадки – для печива, формування котлет, кеббе, під локшину, макарони – порядно підіймають ціну.

Так що обов’язково подумайте, чи часто ви будете користуватися ними, чи варто за це переплачувати. Іноді аксесуари виходять з ладу. І якщо вам потрібно буде купити насадку на м’ясорубку з соковижималкою або інші деталі, скористайтеся послугами інтернет-магазину або зверніться в сервісний центр.

  • Функції захисту.

Щоб уникнути нещасних випадків вибирайте м’ясорубку з високою горловиною, щоб ваш палець під час завантаження сировини не торкався шнека. Дізнайтеся, яка стоїть захист від перегріву двигуна: механічна, муфтова або електрична. Найнадійніший і продумана – електрична захист, коли мотор блокується спеціальним термореле.

Намагайтеся вибирати кухонну техніку правильно і дуже уважно.

Ссылка на основную публикацию