Як вибрати мікрофон для летсплеев

І знову всім привіт! Тема сьогоднішньої статті – як вибрати мікрофон для летсплеев. Питання вибору мікрофона є одним з найбільш важливих питань для будь-якого летсплейщіка. Сьогодні я висловлю свої думки на рахунок цього, і розповім, який мікрофон найкраще підійде для запису летсплеев.

Наперед скажу, що я не буду детально розглядати ту чи іншу модель мікрофонів, а перерахую три основних типи мікрофонів, і в кінці зроблю висновок, який з них найкраще підходить для запису летсплеев.

Якщо Ви не знаєте, що таке летсплеі, то читайте статтю: “Хто такі летсплейщікі і що таке летсплеі”. У ній докладно про це розповідається.

Читайте також:

Чому ж так важливо правильно вибрати мікрофон для запису летсплеев? Чому не можна просто взяти будь-який попався мікрофон задешево і вже його використовувати для цієї мети? Та тому-що якість такого мікрофона буде під великим питанням. У мене у самого був колись дешевий мікрофон, який я використовував для запису різноманітних відео, в тому числі і летсплеев. По-початку все було непогано, мій голос в відео записувався чітко і без спотворень (для такої ціни-то), але через деякий час з’явилися певні проблеми: то мікрофон переставав працювати, то ще щось, в кінці-кінців я не витримав і перейшов на інший мікрофон, який був набагато краще і дорожче попереднього. І з ним у мене вже не виникало ніяких проблем.

Тому, якщо Ви вирішили зайнятися подібною діяльністю на Youtube, то Вам особливо важливо вибрати такий мікрофон, з яким у Вас буде виникати як можна менше проблем і який прослужить Вам якомога довше. І про те, як вибрати мікрофон для летсплеев, ми сьогодні і поговоримо!

Як вибрати мікрофон для запису летсплеев

Звичайно, питання вибору мікрофона безпосередньо залежить від Вашого початкового бюджету, а точніше – грошей, які Ви готові на нього витратити. Якщо Ви тільки починаєте знімати летсплеі на Youtube і не володієте достатньою кількістю грошей на покупку більш-менш дорогого мікрофона, то в такому випадку, на перших порах, найкраще купити мікрофон простіше. Але який саме? Є три основних типи мікрофонів:

Навушники з вбудованим мікрофоном

Перший тип – це навушники з вбудованим мікрофоном. Це, на мій погляд – найгірший варіант, незважаючи на удавану перевагу. Справа в тому, що такий мікрофон має найнижчу якість серед всіх інших типів мікрофонів. Навіть на самих дорогих навушниках рідко ставлять нормальний мікрофон, і це зрозуміло – адже основна мета виробників навушників полягає в підвищенні якості динаміків, а не мікрофона. До того ж, вбудованим мікрофоном незручно користуватися, він постійно бовтається, але навіть якщо його і закріпити на одязі, то він буде перебувати занадто далеко від вашого рота, за рахунок чого Ваш голос буде дуже погано чути в відео.Поетому, навушники з вбудованим мікрофоном не дуже добре підходять для запису летсплеев, а швидше за все призначені для розмов по телефону або скайпу.

Читайте також:

Стаціонарний мікрофон

Другий тип – це стаціонарний мікрофон. Саме такий мікрофон у мене був на самому початку своєї летсплеерной діяльності. Ні, не студійний, а звичайний стаціонарний мікрофон з підставкою. Які ж враження у мене залишилися від його користування? В основному позитивні, не рахуючи одного моменту – він дуже добре реагував на моє дихання, що призводило до просто дикою шумів в кінцевому відео, за рахунок чого мій голос був ледве чутний. Всі спроби якось вирішити цю проблему не вирішено повінчалися успіхом. Звичайно, є стаціонарні мікрофони зі спеціальним захистом від дихання, але вони досить дорогі і не кожен може їх собі дозволити. Але, якщо говорити в цілому, стаціонарний мікрофон – це непоганий варіант для початківців летсплейщіков.

Мікрофон, вбудований в веб камеру

Третій тип – це мікрофон, вбудований в веб камеру. На відміну від навушників, такий тип мікрофона краще підходить для запису летсплеев. І цьому є кілька причин. По-перше, він буде перебувати на достатній відстані від Вашої голови, що дозволить Вам позбутися від непотрібних шумів у відео. По-друге, його можна в будь-який момент підсилити, за рахунок чого Ви зможете записувати відео, навіть не нахиляючись впритул до мікрофона. Ну а по-третє, ціна веб камер досить низька, навіть тих, які знімають в HD якості.

Я перерахував три типи мікрофонів, розповів про переваги і недоліки кожного, і тепер висловлю особисту думку про те, як вибрати мікрофон для летсплеев (і не тільки). На мій погляд, на самому початку своєї діяльності найкраще взяти мікрофон, вбудований в веб камеру. Чому? У мене у самого подібний мікрофон і я їм цілком задоволений. Жодного разу за весь час користування у мене з ним не виникало ніяких проблем. Якщо Вас цікавить конкретна модель веб камери, якою я користуюся – то це Logitech C270. Досить популярна модель, яка володіє хорошим мікрофоном і високою якістю запису.

Читайте також:

Але якщо ж у Вас є можливість купити нормальний, студійний мікрофон – то скористайтеся цією можливістю, щоб потім не шкодувати про скоєне виборі.

На сьогодні все. Поділіться цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах. Таким чином Ви можете допомогти розвитку сайту.

Ссылка на основную публикацию