Як вибрати морозильну камеру Електролюкс (Electrolux)?

Морозильна камера Електролюкс міцно влаштувалася в побуті сучасних сімей завдяки унікальній здатності якісно зберігати ягоди, фрукти, овочі і м’ясо протягом тривалого відрізка часу.

Незалежно від пори року споживач має можливість заморожувати і зберігати продукти харчування без побоювання за те, що вони можуть втратити свої смакові якості. Якісне та надійне зберігання досягається за рахунок дії дуже низьких температур.

Морозильна камера Electrolux зарекомендувала себе як одна з кращих, представлених виробниками на ринку побутового обладнання. Вимоги та запити споживачів втілені в різноманітних за обсягом, потужності, типу заморозки моделях, серед яких кожен може знайти саме те, що потрібно.

Крім цього, деякі камери оснащені додатковими параметрами і функціями (ручна і Авторазморозка, механічне та електронне управління, можливість переважування дверей).

Якісна ізоляція більшості моделей забезпечує обладнанню малу потребу в електроенергії (клас енергоспоживання A +), завдяки чому збільшення витрат на оплату комунальних послуг у зв’язку з придбанням морозильника виключається.

Зручність користування представляє і звукова або світлова сигналізація, яка сповіщає про підвищення температури і відкритих дверцятах.

Популярні моделі, ціни

Кращими моделями на сьогоднішній день визнані:

Купити морозильну камеру Електролюкс можна за середньою ціною 600 доларів.

Поради щодо вибору

Щоб не розгубитися в багатому різноманітті морозильної техніки, прислухайтеся до наших порад. Якщо ви вирішили купити морозильну камеру Electrolux, визначте для себе, чи буде вона вбудовується або окремо стоїть. Другий варіант, в свою чергу, може бути горизонтальним (скриня) і вертикальних (камера-шафа).

Вертикальне морозильне пристрій оснащується декількома відділеннями, які представлені полками або висувними ящиками. Висота від 65 см до 2 м також дозволяє споживачам підібрати найбільш зручний варіант і тому приклад промислові морозильні камери.

Морозильна скриня за габаритами значно більші вертикальної камери, і призначений він для зберігання продуктових запасів в дуже великих обсягах. З цієї причини його вибирають жителі приватних будинків і торгові підприємці.

Можливість і клас заморозки – важливі параметри при виборі морозилки. Розрізняються вони за кількістю зірочок. Саме клас заморозки визначає максимальну тривалість зберігання продуктів. Приклад цього торгове холодильне обладнання.

Для кращого збереження поживних речовин продуктів та фіксації результатів їх структури була розроблена функція суперзаморозки, присутня у більшості моделей. Особливо це важливо при заморожуванні ягід.

Ссылка на основную публикацию