Як вибрати морозильну камеру No Frost (Ноу Фрост)?

Всі морозильні камери Ноу Фрост як і об’єднує одна незаперечна перевага – вони не потребують ручної розморожуванні. Так як розморожування морозильної камери No Frost відбувається автоматично, тепер при наведенні порядку не потрібно чекати відтавання льоду з подальшою прибиранням калюж.

Полою на дверцятах і внутрішніх поверхнях морозилки не утворюються завдяки інноваційній технології Ноу Фрост. Конструкція представлена ​​системою, яка здійснює вимушену прокачування повітря через випарник.

Прокачування проводиться вентилятором, встановленим поруч з випарником. Повітряні потоки, що циркулюють через всі камери, постійно видаляють зайву вологу, що є причиною утворення криги. Такий же механізм роботи має холодильна камера Samsung.

Після відтавання випарника вода стікає в піддон, а потім випаровується і виводиться через випарник за межі холодильника в газоподібному стані.

Особливості технології та її використання

Морозильна камера No Frost має деякі особливості і в зберіганні продуктів. Згідно з інструкцією, вони повинні зберігатися в упаковці, інакше будуть зневоднені, так як волога з продуктів буде виведена циркуляцією повітря.

Вбудовувані морозильні камери No Frost зараз є в кожному сучасному холодильнику. Популярними виробниками такого обладнання є торгові марки:

Їх основна відмінність – це клас енергоспоживання і корисний об’єм. Розморожування холодильної камери No Frost виконає самостійно.

Купити морозильну камеру No Frost можна по будь-якій ціні, починаючи з 400 і закінчуючи 2 тисячами доларів. Стільки ж приблизно коштує холодильне автомобільне устаткування. Така істотна різниця у вартості обладнання пояснюється його загальним обсягом і популярністю імені компанії-виробника. В цілому, ціни на морозильні камери No Frost прийнятні.

Морозильна камера Vestfrost забезпечує довговічність, надійність і зручність зберігання всіх продуктових запасів. Популярна данська марка подбала про кожного споживача, випустивши широкий модельний ряд з різними обсягами і розмірами.

З метою забезпечення зручності в експлуатації морозильних камер виробник Вестфрост вмонтував в них систему No Frost. Більше ручна розморожування морозильника не знадобиться.

Якщо купити морозильну камеру Ноу Фрост, то в ній можна заморожувати до 15 кг продуктів в одні добу і морозильник повністю збереже їх свіжість, апетитний вигляд, смак і запах навіть у разі відключення електрики як і холодильні камери Полаір.

Ще до достоїнств морозильників Вестфрост можна віднести їх одночасно просте і стильне оформлення, що дає можливість легкого поєднання їх з іншим кухонним обладнанням.

Зручний у використанні, надійний, енергозберігаючий прилад прослужить багато років в якості зберігача будь-яких продуктів.

Роботу морозильника можна назвати практично безшумної, тому спокій домочадців не буде порушена сторонніми звуками. Ціна морозильної камери Ноу Фрост від компанії Вестфрост в середньому становить 700 у. е. Стільки ж коштує холодильне обладнання для квітів.

Поради щодо вибору

  1. Якщо ви вирішили купити морозильну камеру Але Фрост, то при виборі враховуйте клас енергоспоживання. Пам’ятайте, що в разі розташування камери поруч з нагрівальними приладами підвищиться і її енергоспоживання. Іноді через це потрібно ремонт холодильного обладнання.
  2. При користуванні враховуйте і той факт, що енергоспоживання також може підвищуватися і при поганій циркуляції повітря в районі радіатора. Тому ставити морозильник впритул до стіни не рекомендується.
  3. Ще один важливий момент – це засмічення радіатора, також підвищує споживання електроенергії. Щоб уникнути цього необхідно періодично очищати радіатор від павутини, пилу і нальоту.
Ссылка на основную публикацию