Як вибрати морозильну камеру Самсунг (Samsung)?

Морозильні камери Самсунг поряд з інноваційними технологіями збереження свіжості продуктів поєднували в собі і оптимальну місткість, а також бездоганний оригінальний дизайн.

Багатий асортимент холодильників починається з найменших однодверних моделей «міні» і закінчується шести дверними холодильними шафами ємністю 770 літрів.

Торгова марка Samsung сьогодні випускає три лінії холодильників:

  1. Side-by-side – це двухдверное холодильне обладнання (холодильне обладнання Занотти тому приклад), в якому холодильна і морозильна камери розташовані поруч, «пліч-о-пліч».
  2. Холодильники, у яких морозильна камера розташована вгорі, над холодильної.
  3. Моделі Combi, у яких морозильна камера розташована внизу. Їх характерною рисою є великий обсяг морозильника, що становить до 60% загального обсягу холодильного агрегату. Що стосується холодильників з верхнім розташуванням морозильної камери, то у них його обсяг становить всього 30% від загального обсягу обладнання.

Холодильник Самсунг без морозильної камери є обладнання, що складається тільки з холодильного відділення. Така техніка в основному застосовується для охолодження напоїв.

Габарити дозволяють розміщувати її в офісі, на дачі, в маленькій кухні і навіть у спальні. Безшумна робота приладу не створює перешкод нікому – ні працюючим, ні сплячим. Можлива робота в режимі «холодильник» і «охолоджувач».

Купити морозильну камеру Самсунг можна як при відсутності морозилки в звичайному побутовому холодильнику, так і просто при бажанні або необхідності в додатковому охолодному і заморожують обладнанні.

Багатофункціональність і практичність японської побутової техніки представлена ​​наступними технічними характеристиками:

Популярні моделі, ціни на морозильні камери Самсунг

Популярним морозильним обладнанням фірми Самсунг вважаються моделі:

Діапазон ціни на морозильні камери Samsung коливається в межах 800 – 1500 доларів. Стільки іноді варто ремонт холодильного обладнання. 

Як вибрати холодильну камеру Самсунг

  1. Для початку визначтеся з місцем установки вашого майбутнього придбання. На підставі площі приміщення підбирайте відповідну за розмірами модель. Звичайно, для великої кухні підійде будь-яке обладнання, а ось для маленької краще придбати вузьку модель шириною 45-50 см.
  2. Що стосується глибини, то вона варіюється в межах 60 – 68 см як у скляній холодильної вітрини. Розмістивши підходить за розмірами морозильник в один ряд з іншою технікою, ви зможете підкреслити правильність оформлення дизайну вашої кухні.
  3. Якщо ви встановите морозильник поруч з холодильником, то користування ними буде більш зручним. Однакове за розміром і наближене один до одного з позиції дизайну обладнання зможе замінити вам великий двокамерний холодильник або торгові холодильні вітрини.

відгук споживача

«Відчуваючи потребу в заморожуванні і зберіганні великої кількості зібраного на дачі врожаю, ми вирішили придбати морозильник. Зупинили свій вибір на моделі Samsung RZ 70 EEMG, оскільки нас влаштував його великий обсяг 244 л і автоматичне розморожування системою No Frost і Фризери для морозива.

Сріблястий окремий морозильник-шафа став справжньою окрасою нашої кухні. У поєднанні з ціною 900 доларів про кращому мріяти не доводиться.

Ссылка на основную публикацию