Як вибрати морозильну камеру?

Морозильні холодильні камери як і по праву вважаються незамінною побутовою технікою, адже основне призначення їх – збереження сімейних продуктових запасів в придатному до вживання стані. За своїми цілями і властивостями вони можуть бути досить різноманітні – це шафи, ларі і вітрини.

Крім харчових продуктів, вони також можуть зберігати квіти, косметичні та медичні препарати, вина, хутряну і тютюнову продукцію і навіть плазму крові. Використання льодогенераторів як в морозильній скрині Вестфрост дозволяє швидко готувати лід для різних потреб.

Пристрій холодильної камери схоже на коробку, всередині якої знаходяться сендвіч-панелі з теплоізоляційним наповнювачем з пінополіуретану як у морозильної камери Ноу Фрост. Завдяки цьому споживач має можливість користуватися нею і в приміщенні, і на вулиці.

Холодильні камери відрізняються своєю збіркою. Найчастіше вони зібрані з будівельних панелей з доповненням куточками і фурнітурою. За допомогою такого монтажу можна створити будь-яку камеру за формою і розміром.

Найпопулярніший спосіб – це поставка з холодильним агрегатом швидко збірної камери (морозильні камери Бош, тому приклад), яку зможе зібрати практично кожна людина.

Принцип роботи холодильної камери полягає в випаровуванні рідкого фреону, який йде по спеціальних трубках, випаровується і тим самим охолоджує поверхню трубки. І тільки після охолодження морозильної камери фреон виявляється в холодильній камері.

Далі мотор відключається. У міру досягнення певної температури, неприпустимою для зберігання продуктів, мотор знову починає свою роботу.

Яку морозильну камеру краще купити?

Відповідь на це питання грунтується на типах морозильного обладнання – чи буде це шафа або скриня як морозильні камери Hotpoint Ariston. Зазвичай горизонтальні ларі встановлюють в магазинах.

Однак жителі приватних будинків або власники великих кухонь також в разі необхідності зберігання продуктів у великих кількостях також охоче їх купують. При цьому цілком природно, що кожен споживач прагне купити морозильну камеру недорого.

Морозильні шафи бувають вбудовані та окремо розташовані. Як вибрати морозильну камеру з цих двох варіантів? Окремо стоїть модель необхідно підбирати з урахуванням колірного рішення дизайну кухні, а ось вбудовану можна приховати під кухонними меблями, не привертаючи до неї підвищеної уваги.

Що стосується внутрішнього устрою холодильного і морозильного обладнання, обидва варіанти не мають істотних відмінностей один від одного. У кожній моделі за дверцятами є кілька висувних ящиків із пластику, в яких зручно зберігати різноманітну заморожену продукцію.

Як вибрати морозильну камеру – відео

Де купити морозильну камеру, скільки заплатити?

Сьогодні морозильне обладнання продається в кожному магазині побутової техніки. Крім того, безліч інтернет-магазинів представляють на огляд потенційних покупців багатий модельний ряд обладнання від самих різних виробників.

Скільки коштує морозильна камера? Діапазон цін великий – від 300 до 2 000 доларів (стільки ж коштує морозильна камера для морозива), що визначається обсягом, корисними функціями, ім’ям виробника та іншими факторами.

Яку морозильну камеру купити саме вам? Вирішуйте самі, проте враховуйте і такий важливий критерій за вибором, як клас енергоспоживання обладнання.

Про побутовому обладнанні морозильні камери – відгуки споживачі залишають позитивні, адже навіть при малих габаритах вони здатні якісно виконають свою роботу, надійно зберігаючи свіжість продуктів. Такими ж привабливими для них і доступні ціни морозильної камери, складові в середньому 700 – 800 у. е.

Ссылка на основную публикацию