Як вибрати настільну газову плиту?

Сьогодні купити настільну газову плиту або прагнуть ті споживачі кухонної техніки, які хочуть вирішити дачні проблеми, пов’язані з приготуванням їжі. Ще одна категорія споживачів – це мешканці маленьких квартир, кухні яких не дозволяють встановити повногабаритний багатофункціональний прилад.

Перевагами настільних печей є їх компактні розміри, зручність користування і низька ціна.

Настільна плита з духовкою – це прекрасне рішення для тих споживачів, які люблять багато і різноманітно готувати. Деякі моделі, випущені в таких варіаціях, можуть оснащуватися грилем, який м’ясо і рибу готує шалено смачними, роблячи їх корочку золотистого кольору. До слова, ремонт газових плит Gefest обійдеться в 10-12 у.о.

Популярні моделі, ціни

Двоконфорочна настільна газова плита представлена ​​наступними варіантами:

Трьохконфорочна настільна газова плита – це такі компактні функціональні пристрої, як:

  • Орбіта ПГ-003/01
  • Delta-3
  • Kumtel-3
  • Berto’s G 6 F 3 BH 12
  • Energy EN 003 та ін.

Середня вартість таких моделей – близько 37 у. е. Стільки ж коштують газові плити Мора.

Настільна газова плита з духовкою в великому асортименті випущена виробником Гефест:

Також є й інші моделі, купити які можна за середньою ціною 150 доларів.

Розглядаючи моделі газових плит, варто відзначити таке їх гідність, як система безпеки. Так, настільна газова плита з Газконтроль не допустить витоку газу при випадковому згасанні полум’я. А настільна газова плита з електророзпалом виключить небезпеку дитячої гри з сірниками поруч з приладом.

Звичайно, зустрічаються моделі і без цих функцій, при користуванні якими споживачі просто повинні бути уважними.

Як вибрати настільну газову плиту

Маючи в своєму розпорядженні певну суму на покупку компактної плити, споживач для свого ж зручності повинен приділити увагу матеріалу поверхні приладу.

Сучасна маленька настільна газова плита на 2 конфорки може мати поверхню з міцної нержавіючої сталі або красивою, міцною і легкою в догляді склокераміки.

Ще один хороший якісний і безпечний варіант – це «газ на склі», в якому матеріалом поверхні є ударостійке і жаропрочное скло. У плані дизайну кожен варіант хороший по-своєму, але об’єднує їх одне – легкість в догляді.

Настільна газова плита – відгуки

«Не знаючи, де купити настільну газову плиту, я заглянула в інтернет. На одній зі сторінок мою увагу привернула мініатюрна біла піч з 3 конфорками, в числі яких є і одна, що забезпечує швидкий розігрів.

Емальований поверхню і решітки моделі Beko HTG 23200 W не викликають труднощів у догляді. Управління плитою проводиться за допомогою поворотних перемикачів. А купила я її всього за 45 доларів. Стільки коштують майже всі недорогі газові плити.

Тепер я маю можливість швидкого і якісного приготування страв в дачних умовах на обладнанні, випущеному відомим і зарекомендували себе виробником ».

Ссылка на основную публикацию