Як вибрати очищувач повітря?

Найкращими виробниками очищувачів повітря на сьогоднішній день визнані наступні: Ballu, Supra, Air Comfort, NeoClima, Timberk, AIC, Electrolux, Air-O-Swiss, Boneco, Polaris, Sharp і Атмос. Купити очищувач повітря, виготовлений одним з цих брендів, значить, звузити коло своїх пошуків оптимального рішення, пов’язаного з очищенням повітря.

Як вибрати очищувач повітря для будинку, не розгубившись в різноманітті багатофункціональних моделей? Для цього слід знати, що бувають звичайні очисники, проганяють повітря через фільтр (фільтри). Їх завдання – видалення з повітря тютюнового диму, пилу, пилку, грибкових спор, мікробів, кліщів і інших неприємних «сусідів» людини.

Також очищувач повітря для кімнати може бути оснащений і іонізатором. Очищене повітря буде насичений негативно зарядженими частинками, корисними для здоров’я. Згадайте, як добре ви себе почували, перебуваючи в лісі або біля водоспаду. Тепер шматочок природи буде відтворений прямо у вас вдома.

Особливості різних фільтрів

Який очищувач повітря краще? Відповідь на це питання не може бути однозначним, оскільки ефективність їх дії обумовлена ​​наявністю фільтрів. Вони можуть бути:

Найпростішим є вугільний тип фільтра. Поглинання шкідливих речовин з повітря відбувається за допомогою активованого вугілля, що є його основним компонентом. Ефективність цього приладу перебиває тільки один недолік – необхідність його частої заміни.

Купити очисник повітря з електростатичним фільтром досить вигідно. Так, при його малій вартості зволожувач повітря відрізняється легкістю в догляді і непотрібність заміни. Атмос-Лайф – одна з моделей такого виду очищувача. На жаль, він має один істотний мінус – нездатність видалення з повітря шкідливих хімічних сполук.

Очищувач повітря для дитячої кімнати, оснащений фотокаталітичним фільтром, – це найбільш оптимальний варіант, оскільки він не тільки знищує всі шкідливі речовини, а й вбиває віруси і бактерії. З його допомогою повітря «втрачає» близько 95% шкідливих домішок. Тривалий термін служби як у іонізатора повітря для автомобіля – додатковий плюс в його користь.

Як вибрати очищувач повітря, щоб він ефективно усував самі мікроскопічні домішки? Зверніть увагу на наявність Hepa-фільтра як у іонізатора повітря для будинку, здатного затримувати до 99% дрібних домішок (до 0,3 мкм). Складений гармошкою волокнистий фільтр може бути одноразовим і миється. Найчастіше їм оснащуються дорогі моделі очищувачів.

Який вибрати очищувач повітря саме вам? Віддайте перевагу моделі з декількома фільтрами, актуальність якої пояснюється здатністю до ефективного усунення будь-яких забруднень повітря, а не тільки пилу.

Як правильно вибрати очищувач повітря – відео

Очищувач повітря – відгуки

Один з покупців, які зазнали на собі дію цього фільтра повітря для кухні, відгуки про нього залишив наступні.

«Я займаю відповідальну посаду, тому добре самопочуття – запорука успіху моєї діяльності. Прочитавши відгуки про воздухоочистителе, я вперше задумався про причини свого нездужання. Про те, де купити очищувач повітря, я дізнався з інтернету. Так він з’явився в нашому домі. Через невеликий проміжок часу ми з дружиною помітили поліпшення настрою, стали краще висипатися і нарешті обзавелися домашнім вихованцем, оскільки раніше не могли собі цього дозволити через алергію на шерсть домашніх тварин. Тепер всі ці проблеми усунуті ».

Додамо, що діапазон цін на ці прилади становить 170 – 950 доларів.

Ссылка на основную публикацию