Як вибрати побутовий отпариватель для одягу?

Придбання будь-якої побутової техніки існує низка питань, а для того, щоб купити отпариватель для одягу, необхідно спочатку ознайомитися з самим приладом. Це необхідно, перш за все, тому що цей пристрій є не в кожному будинку і не всі знають про його функціональності.

Що потрібно знати при виборі отпарівателя?

Класифікуються відпарювачі на великі і маленькі:

 • великий отпариватель або як його ще називають вертикальний призначений для стаціонарного користування, оснащений стійкою висотою 1,8 м, а маса його від 3 до 12 кг;
 • маленький являє собою ручний пристрій, компактне і легке, яке зручно під час поїздки.

У маленького ручного отпарівателя є свої мінуси і плюси:

 • плюси ручного отпарівателя укладені в компактності, невеликій витраті води, деякі моделі можна використовувати в якості чайника;
 • до мінусів його слід віднести той факт, що отпариватель не можна перевертати більш ніж на 90 ° навіть на 3 секунди, так як може бути опік, а також час роботи отпарівателя не повинно перевищувати 30 хвилин.

Порада: якщо вам потрібно універсальне компактний пристрій для користування в домашніх умовах, то кращим варіантом стане саме ручний отпариватель.

Продуктивність отпарівателя, виражена в кількості виробленої пари, визначається типом нагрівального елементу, що лежить в основі приладу. Який отпариватель краще і якісніше працює, визначається декількома факторами:

1. Потужність отпарівателя говорить про ефективність його роботи. Порада: не завжди варто дивитися на потужність отпарівателя, в деяких моделях багато що вирішує потік пара.

2. Потік пара є важливою визначальною в функціоналі отпарівателя, при цьому вона впливає і на ціну пристрою. З трьох існуючих груп відпарювачів:

 • перша має витрата води до 25 мл в хвилину і потужність не понад 1 500 Вт, забезпечуючи процес схожий з праскою. Ціна отпарівателя для одягу з таким потоком пара не висока і становить близько 4 500 гривень.
 • до другої групи належать відпарювачі, ціна яких укладена в межах 4 500-10 000 гривень, а потужність такого пристрою від 1 500 до 2 300 Вт. При цьому витрата води буде становити 30-50 мл в хвилину.
 • ціна отпарівателя, що відноситься до третьої групи, становитиме 5 000-11 000 гривень, а потік пара такого пристрою зафіксований на рівні 55 мл за хвилину. В основі високоефективного отпарівателя укладена парова система з принципом помпи, де постійно відбувається вприскування гарячої води і при натисканні на кнопку пар викидається назовні.

Поділ відпарювачів на групи пояснюється просто – швидкістю роботи. Варто відзначити, що чим більше потік пара, тим швидше йде процес прасування, а не так як думають багато – змінюється якість.

Порада: за логікою, якщо ми збільшимо подачу пара ще трохи (наприклад, до 70 мл в хвилину), тоді наше білизна стане не випрасуваний, а просто мокрим. Але це тільки щодо відпарювачів, а якщо брати парогенератор для одягу, то тут все істотно змінюється.

Різниця в тому, що побутової парогенератор видає від 80 до 120 мл пара в хвилину, але це при тому, що пар абсолютно сухою. Необхідність купити парогенератор для будинку може виникнути в тому випадку, якщо обсяг білизни, яке зазнає прасування, досить великий.

В даному випадку саме парогенератори для будинку стають надійними та ефективними помічниками кожної господині. З цього можна зробити висновок, що з прасуванням білизни краще справляється парогенератор, отпариватель ж більше підходить для очищення виробів. Крім того, функціональність пристрою дозволяє використовувати парогенератор для прибирання будинку.

В принципі все відпарювачі виконують свої функції, однак одні це роблять швидше, інші – повільніше. Звідси і різниця в ціні – один коштує 2 000 гривень і виробляє прасування сорочки за 7-10 хвилин, а ціна іншого 10 000 гривень при витратах часу до 5 хвилин.

Стійка вертикального отпарівателя також буває двох видів – звичайна і телескопічна. Якщо міркувати, який отпариватель краще зі звичайною або телескопічною стійкою, то тут слід виходити з принципу, де він буде використовуватися.

Порада: відпарювачі зі звичайною стійкою призначені для магазинів і торгових точок, де не потрібно збирати і розбирати пристрій. Отпариватель ж з телескопічною стійкою на затискачах або з поворотним механізмом більше підійде для застосування в домашніх умовах.

Отпариватель у вигляді парового прасування складається з підошви, як матеріал якої може бути як метал, кераміка, так і пластик. Платформа може бути з підігрівом і без нього, а цей нюанс вирішує багато.

Порада: платформа прасування з підігрівом більш якісно здійснює відпарювання, так як конденсат на платформі при її нагріванні зникає після 3-5 хвилин прогріву, при цьому не залишаючи мокрих плям на одязі.

У комплектацію отпарівателя можуть бути включені додаткові аксесуари: вішалка звичайна або брючна, рукавиця, зажим, ворсиста щітка.

Порада: чи потрібні вам ці елементи чи ні, вирішує кожен сам, однак для зручності користування зайвими вони не стануть.

Рейтинг моделей

Коли ви вже ознайомилися з перевагами відпарювачів, їх плюсами і мінусами, комплектацією можна приступати до вибору конкретної моделі, яку набагато простіше буде вибрати, вивчивши рейтинг відпарювачів для одягу.

З цією метою спеціально для вас складено рейтинг ТОП-5, що дозволяє визначити найкращий отпариватель для одягу 2014 року.

 • На першому місці в рейтингу знаходиться отпариватель для одягу Kitfort KT-901, в якому ідеальним чином поєднується функціональність і цінова пропозиція.

Ємність для води об’ємом 2 л забезпечує ефективну роботу протягом 30-40 хвилин. Потужність пристрою 1 500 Вт а потік пара досягає 35 мл в хвилину. Комфорт в роботі, щадне дію на текстуру тканини і вартість 4 500 гривень дозволили відпарювачів Kitfort KT-901 стати лідером продажів.

 • Друге місце по праву займає модель VapoSteam VST 202.

Цей отпариватель має міцну вертикальну конструкцію, потужність 1 700 Вт, резервуар обсяг бойлера 1,1 л, при цьому модель забезпечує безперервну роботу протягом 1,5 години. Комплектація отпарівателя включає вішалки, затиск для прасування стрілок на брюках. Вартість моделі досягає 5 300 гривень.

 • Отпариватель для одягу Vaposteam VST001A займає третю позицію і оснащений 2-літровим бойлером, телескопічною стійкою висотою 81 см і латунних нагрівальним елементом, який забезпечує нагрівання пара до температури 98 ° С.

Модель укомплектована спеціальної рукавицею щоб уникнути опіків. Коштує така модель зовсім не дорого, враховуючи її функціональність, всього 5 400 гривень.

 • Модель отпарівателя MIE Assistente M являє собою поєднання ніжності і потужності одночасно.

Потужність виражена не тільки в 2 250 Вт, але і в самій конструкції, яка включає подвійну телескопічну стійку. Така конструкція досить стійка, забезпечує збереження первісного вигляду виробів, які не деформуючи їх.

Потік пара MIE Assistente M становить 40 мл / хв., А час роботи розраховано на 50 хвилин. Потужність і функціональність моделі оцінюється в 9 000 гривень.

 • Отпариватель для одягу MIE DeLuxe повністю окупає в роботі свою вартість 12 500 гривень.

Об’ємний бак для води 2,5 л забезпечує безперервну функціональність до 1,5 години. Потужність істотна для подібних пристроїв 2 Потужність 600 Вт при потоці пари 80 мл / хв. Три режиму відпарювання забезпечують якість роботи і ефективність.

Конструкція складається з подвійною регульованою стійки, фільтра для пом’якшення води, прасування, вішалки та великої кількості аксесуарів, які включають щітки для різних типів тканини, затиск для брюк і спеціальну рукавицю. Крім того, в моделі передбачена захисна система, яка відключає пристрій в момент, коли закінчується вода в баку.

питання вибору

Давайте виділимо основні критерії, які допоможуть нам правильно вибрати отпариватель для одягу:

1. Що краще отпариватель або парогенератор? Якщо отпариватель, то портативний або стаціонарний? Для відряджень і подорожей цілком зійде портативний отпариватель, а ось для великих обсягів робіт він зовсім не пристосований. Тоді краще вибирати велику модель або взагалі парогенератор, він хоч і коштує чимало, але роботу виконує швидко і якісно.

2. Матеріал прасування. Краще вибирати металевий або керамічний, але не пластиковий.

3. Потік пара. 25 мл. / Хв. – відпарювання потребують багато часу (краще брати прилад з такими показниками для однієї-двох речей), 35 мл. / Хв. – середня швидкість, і, нарешті, максимальна для отпарівателя – 55 мл. / Хв. Вартість зростає прямо пропорційно. А по суті доплачуємо за швидкість, а не за якість.

Вибрати правильну модель допоможуть відгуки про відпарювачів для одягу.

Ірина, 22 роки:

“Подарувала мамі на день народження отпариватель Гранд Майстер, вона давно мріяла про цей прилад. Спочатку я ставилася до придбання досить скептично, але, дивлячись на мамині успіхи, з часом і сама приловчилися.

Основна перевага, що відпарювати можна абсолютно всі речі, навіть з легких тканин. З недоліків, спочатку часу йде на роботу чимало, всупереч очікуванням, але якщо пристосуватися, то далі буде швидше.

Наташа, 42 роки:

«Нещодавно купила отпариватель Міа Делюкс. У мене на роботі такий же – в салоні штор, відпарює досить швидко і якісно. Читала відгуки з чисто жіночої цікавості, деякі скаржаться на те, що на початку роботи капає сильно з прасування. Моя порада, прогрійте отпариватель хвилин 5, тоді текти і плюватися не буде. Перевірено! »

Виходячи з представленої інформації, сподіваємося, що вам буде зовсім не складно визначитися, який отпариватель кращий саме для ваших цілей.

Ссылка на основную публикацию