Як вибрати професійну плойку для волосся?

Будь-яка дівчина намагається створювати ідеальний образ на кожен вихід, в якому особливу роль відіграє зачіска. Якщо ви хочете надати своїм локонам неперевершений вигляд, то в цьому допоможуть професійні плойки для волосся.

Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість моделей перукарських приладів, тому зробити вибір самостійно може бути дуже складно.

Вибір плойок для волосся настільки ж складний, як і вибір пароварки або міні пивоварні.

Особливості професійних моделей

Перед тим, як купити професійну плойку необхідно з’ясувати, чим такий прилад буде відрізнятися від побутового. Сучасні моделі для професійного використання мають такі особливості:

 1. Наявність спеціального напилення на робочій поверхні: керамічне, турмаліновим, наносеребрянное, титан-турмаліновим. Це дозволяє запобігти перегріву і псування локонів, а також буде сприяти їх додатковому розгладженню і антисептичному впливу.
 2. Велика кількість насадок. Професійні плойки дозволяють не тільки правильно завивати локони, але і створювати різні ефекти. Рельєфний завиток з прямими кінчиками можна створити за допомогою приладу з трикутним перетином, дрібні кучерики зажадають плойку зі спіральним стрижнем. Відзначимо, що розмір кроку спірального стержня буде відповідати величині локона. Якщо ви хочете завитки на цілий день, то підійдуть професійні плойки для завивки волосся стрижневого типу.
 3. Професійні прилади мають високу потужність, тому здатні нагріватися протягом 30 секунд до готовності. Вони здатні працювати максимально довгий час, що необхідно в косметичних салонах. Саме тому купити професійну плойку для волосся варто тим, хто хоче використовувати прилад десятиліття.
 4. Професійні моделі пропонують до 30 різних режимів роботи як у іригатора Ватерпік.

Дані особливості зробили професійні плойки популярними не тільки серед майстрів косметичних салонів, але і серед звичайних користувачів.

Види професійних плойок

Сьогодні професійні плойки на ринку представлені різних видів в залежності від технічних параметрів. Їх зазвичай класифікують за такими ознаками:

1. За типом напилення робочої поверхні:

2. За розміром робочого конуса:

3. За формою стрижня:

Також на ринку можна зустріти такий прилад, як професійна плойка для випрямлення волосся або плойки-фени, які дозволяють одночасно сушити і укладати волосся.

Найбільш популярні моделі

Серед професійних перукарів-майстрів салонів краси найбільшою популярністю користуються такі моделі:

 • BaByliss BAB2275TTE – професійний прилад, який володіє убудованим терморегулятором.

Діаметр плойки 38 мм. Її робоча поверхня покрита титаном і турмаліном, що дозволяє зробити прилад не тільки міцним і надійним, але і дбайливим. Потужність плойки становить 45 Вт. Середня вартість становить 2,3 тисячі гривень. Стільки ж коштує праску Babyliss (Бебіліс).

 • Професійна плойка для локонів GA.MA P11.CP3LTO дозволить створювати дивовижні завитки за допомогою лазерно-іонної системою.

Прилад здатний генерувати до 2 мільйонів іонів за 1 секунду. У комплект входить насадка для випрямлення волосся. Такий прилад дозволить пошкодженим і ламким локонам стати бездоганними. Купити модель можна за 2,8 тисячі гривень.

 • Модель BaByliss BAB2335TTE володіє спіральним пресом, який дозволить створювати локони різного діаметру.

Під час виготовлення приладу використовуються високоміцні матеріали, які дозволяють зробити робочу поверхню стійкою до різних ушкоджень.

Професійні плойки для волосся Babyliss користуються особливою популярністю завдяки високій якості продукції і дбайливому догляду. У комплекті є захисний килимок. Середня ціна приладу складає 3 тисячі гривень. Стільки ж коштує виправити поломку кухонної витяжки.

 • Керамічна професійна плойка для волосся DEWAL 03-020 Star Style дозволяє створювати шикарні хвилеподібні зачіски.

Наявність терморегулятора допоможе підбирати найбільш комфортний температурний режим для волосся, щоб звести їх пошкодження до мінімуму. Рівномірність прогріву забезпечує керамічне покриття. Потужність приладу складає 90 Вт. Вартість плойки близько 2,5 тисяч гривень.

 • Плойка Erika TCM 013 є подвійним приладом, який має функцію температурного контролю.

Це дозволить підібрати необхідний температурний режим в залежності від типу локонів. Робоча поверхня має кераміко-турмаліновим покриття. Прилад дозволяє іонізувати волосся під час укладання.

Плойка відмінно справляється з локонами будь-якої довжини і зачісками будь-якої складності. У комплект приладу входить Термоперчатки, яка дозволяє уникнути опіків. Ціна становить в середньому 1,5 тисячі гривень.

Відгуки про професійні плойки для волосся:

Марина, 33 роки, Ставрополь:

«Вирішила купити плойку Erika TCM 013 1,5 роки тому. Дуже сподобалася багатофункціональність приладу, який дозволяє створювати різні оригінальні зачіски та укладки ».

Олеся, 20 років, Оренбург:

«Мені сподобалася конічна професійна плойка Babyliss Pro, яку вирішила купити собі 6 місяців тому. За час використання прилад дуже порадував – гарантує якісний результат будь-якого укладання ».

Як вибрати якісну плойку?

Якщо ви професійний стиліст або прагнете кожен день виглядати чарівно, то необхідно відповідально підійти до вибору робочих інструментів. Високий темп і інтенсивність роботи потребують використання приладів, які будуть працювати максимально якісно і довго.

Жоден перукар не здатний повноцінно працювати без плойки для волосся, тому перед покупкою приладу необхідно звернути особливу увагу на наступні параметри:

 • Наявність терморегулятора. Практично будь-яка професійна конусна плойка має датчик, який здатний коригувати температуру нагрівання робочої поверхні. Терморегулятор може бути електронним та механічним, але віддавати перевагу краще першого типу. Справа в тому, що електронний датчик здатний чіткіше відображати температурний режим.
 • Швидкість нагріву. Стилістам доводиться працювати дуже інтенсивно, тому важливо вибирати прилад, в якому робоча поверхня буде нагріватися в максимально короткий термін.
 • Зовнішній вигляд. Прилад повинен бути приємним на дотик, необхідно вибирати моделі, які не будуть ковзати в руках під час роботи.
 • Матеріал. Професійні моделі виготовляють з використанням якісних матеріалів, які відрізняються низькою теплопровідністю. Робоча поверхня покрита керамікою, турмаліном або титаном.
 • Іонізація. Ця функція дозволить нейтралізувати статичну електрику локонів, роблячи їх слухняними і надаючи блиск.

Сьогодні купити професійні плойки для волосся стало просто як ніколи. Якщо ви хочете стати володарем якісної моделі, то краще віддавати перевагу фірмам Babyliss, Moser, GA.MA і Gamma PIU.

Ссылка на основную публикацию