Як вибрати процесор? Що таке процесор?

Лінійка процесорів intel core i3, i5, i7 – основні відмінності

Розглянемо детальніше про переваги процесорів intel core i7, i5, i3. Процесори intel core i3 є молодшими і найдоступнішими в лінійці. Процесори виробляються по 32нм технології. Є вбудований контроллер пам’яті DDR3.

Core i3 випускаються тільки двохядерні і підходять більшості офісних комп’ютерів. Так як при покупці процесора core i3 в ньому вже є вбудоване графічне ядро ​​з частотою 733 Мгц.

За продуктивністю Core i3 приблизно однакові з процесорами Intel core 2 Duo. У деяких додатках Core i3 показують більш високу продуктивність завдяки кеш пам’яті 3-го рівня і меншому тих-процесу 32нм.

Процесор Intel Core i5 також побудований за тих процесу 32нм. Цікавий він насамперед тим, що є двох ядерні та четитех ядерні моделі процесора. Двохядерні моделі йдуть з вбудованим графічним ядром а чотириядерні без.

Істотна різниця з Intel core i3 є у чотириядерних процесорів i5. Якщо ви хочете придбати потужний процесор то чотирьох ядерний Intel Core i5 ваш вибір.

Процесор intel core i7 очолюють ряд найпотужніших процесорів на сьогоднішній день. Поділяються процесори i7 на продуктивні чотирьох ядерні і дуже продуктивні шести ядерні моделі.

Останні роблять по 32нм технології. Купуючи Core i7 продуктивність вашого комп’ютера отримує запас потужності як мінімум на кілька років.

Моделі з закінченням X мають розблокований множник який дозволяє непогано розігнати процесора.

Вибираючи серед процесорів intel для офісного комп’ютера зверніть увагу на core i3 або якщо кошти дозволяють core i5 з графічним процесором. Для ігрового комп’ютера розгляньте модельки core i5 і i7 без вбудованого графічного процесора.

Висновок. Як вибрати процесор правильно

Ось і основні критерії продуктивності одного з найважливіших компонентів вашого комп’ютера. Важливо розуміти, що посилаючись на ці критерії, можна обчислити теоретичну продуктивність кристала. Реальна продуктивність, пізнається вже в тестуванні.

Побачити такі тестування ви можете на спеціалізованих сайтах, де є також форуми, які можуть бути вам корисні. На форумі ви можете зустріти відгуки людей, які придбали вашу модель процесора і задати людині, що цікавить вас.

Тільки намагайтеся знайти авторитетний ресурс, де тестування буде проходити правильно і якісно, ​​щоб не потрапити на черговий обман або недосвідченість тестувальників.

Крапля гумору в море інформації:

Зустрічаються двоє друзів:
– Ти як?
– Та нічого, магазин ось в мережі відкрив, за перший місяць заробив двадцять тисяч віртуальних доларів.
– Віртуальних? Я навіть не бачив таких!
– Я теж.

На сьогодні все, сподіваюся дана стаття відповіла на головне питання – як правильно вибрати комп’ютер з потужним процесором? Якщо це не так, то задавайте питання в коментарях.

Ссылка на основную публикацию