Як вибрати сервер для компанії.


Як вибрати сервер для компанії.

Інформаційна система підприємства з часом починає приносити неприємності як рядовим співробітникам, так і керівництву компанії. Співробітникам стає важко злагоджено вести бази даних, знаходити останні варіанти документів і орієнтуватися в збільшеному сховище файлів. Керівництво не може відстежити причини перевитрати інтернет-трафіку, змусити співробітників в робочий час не сидіти в соціальних мережах і т.д. У певний момент керівник приймає рішення купити сервер для компанії.

Купівля якісного сервера завжди стоїть чимало грошей, навіть якщо він не належить до числа всесвітньо відомих марок. Висока ціна пояснюється якістю деталей. Жорсткі диски і системні плата для серверних додатків мають чудові характеристиками. Оскільки сам пристрій орієнтоване на цілодобову роботу, кожна деталь має вказуються терміном експлуатації. Це одна з причин, чому звичайний комп’ютер не може замінити справжній сервер.

Правильний підбір сервера є запорукою економії витрат організації в майбутньому. По-перше, завдяки його установці компанія заощадить на оптимізації своєї інформаційної системи. По-друге, даний сервер не доведеться міняти через пару років через невідповідність параметрів зрослим потребам.

Правильно оцінити майбутню локальну мережу підприємства повинен його IT-програміст. Якщо разом з сервером планується купити комп’ютери оптом, то його завдання істотно полегшується. Якщо ж потрібно підібрати пристрій під уже існуючий набір ПК, то необхідно оцінити їх характеристики, продуктивність, оперативну пам’ять, кількість і т.д.

Іншим моментом є визначення завдань, для вирішення яких прийнято рішення про покупку. Якщо керівництво переживає за можливість злому мережі з інтернету і витоку інформації, то слід купити проксі-сервер. Якщо необхідно одночасно обробляти безліч звернень, то підійде сервер додатків. Якщо головне завдання полягає в наведенні порядку в сховище файлів і допуск до певних категорій інформації окремих співробітників, то потрібен файловий сервер і т.д. Кожна різновид охоплює рішення декількох завдань, але одна з них домінує (наприклад, для проксі-серверів – безпека роботи в мережі).

Таким чином, вибір сервера є першим важливим кроком для оптимізації інформаційної системи підприємства.

Ссылка на основную публикацию