Як вибрати Smart TV?

Сьогодні телевізором не тільки нікого не здивуєш, але, мабуть, і розчаруєш. «Як? Ти дивишся ТБ? Та ти що, навіщо тобі цей «ящик»? »

Ну, по-перше, вже давно не ящик. Сучасні телевізори, особливо моделі, що працюють за технологією smart-tv, являють собою ультратонкі панелі з величезною кількістю можливостей, які навіть не снилися не тільки власникам старих «лампових» телевізорів, а й власником більш сучасних «діодних» приймачів.

Якщо ви вже визначилися в тому, що хочете собі телевізор з підтримкою функції smart-tv, як вибрати його ми розповімо вам далі.

Аналізуючи коментарі покупців і критику фахівців наша редакція дійшла висновку, що при виборі такого телевізора варто звертати увагу на:

Виробник моделі телевізора.

Звичайно ж, цей критерій є основним не тільки при виборі Смарт-ТВ, але і при виборі телевізора як такого. Як ви вже встигли зрозуміти, одним з переваг телевізора з функцією Смарт-ТВ є наявність різноманітних додатків. Нижче наведено перелік виробників, які пропонують своїм покупцям широкий вибір додатків ніж конкуренти:

  1. Samsung
  2. LG
  3. Philips
  4. Sony

Два перших виробника лідирують практично з мінімальним відривом один від одного. Однак великий плюс LG полягає в їх унікальному, на даний момент, пульті управління з гіроскопом, який підвищує ергономічність телевізора.

Наявність або відсутність wi-fi адаптера.

Це досить важливий момент, тому що не завжди є можливість протягнути Ethernet шнур до вашого телевізора, а якщо і буде така можливість, то останній Ніяк не додасть витонченості вашому інтер’єру, якщо буде стирчати з-за телевізора.

Наявність функцій 3D.

Якщо ви хочете зробити вдома справжній кінотеатр, то об’ємне зображення – це те, що вам треба. Саме ця функція здатна передати атмосферу самого динамічного фільму. До слова, технологія 3д в телевізорах зробила крок далеко вперед і сьогодні такий телевізор здатний занурити вас в кіно не гірше ніж похід у кінотеатр!

Варто відзначити, що існують дві різні технології 3D – затворна (активна) і поляризаційна (пасивна). Про них ми поговоримо в іншій статті.

Ціна.

Куди ж без неї? Це можливо один з основних критеріїв вибору. Вартість на смарт варіюється приблизно в діапазонах від 18 до 40 тисяч гривень на середні моделі. Різниця в ціні обумовлена "нашпігованностью" апарату – яка діагональ, чи є вбудована веб камера, магазин додатків, кількість HDMI і USB портів, кількість ТВ-тюнерів, функція картинка-в-картинці. Навіть колір може грати роль на кінцеву ціну!

Зараз дуже стрімко розвивається ринок телевізорів з підтримкою розумних функцій. Як вибрати правильно такий телевізор ви тепер знаєте і можете сміливо йти купувати найбільш підходящий варіант для вас.

Ссылка на основную публикацию