Як вибрати Wi-Fi роутер з цим картою

122815

На сьогоднішній день, не володіючи спеціальними знаннями, перед покупцями, які хочуть придбати роутер WiFi з цим картою – стоїть непросте завдання. Давайте розберемося в чому ж відмінність WiFi роутерів, і який роутер вибрати. Ми розглянемо всі універсальні WiFi роутери з цим картою, які представлені зараз на Російському ринку, постараємося пояснити, який роутер підійде для ваших цілей. Хочу відразу зазначити кілька моментів, мова в даній статті йде саме про WiFi роутерах, а не про модеми з цим картою, у яких немає можливості роздавати інтернет.
Брендові роутери різних великих операторів зв’язку, ми розглядати не буду, з ними ви самі легко можете ознайомитися на сайті провайдера. Ми хочемо розповісти Вам про роутерах, які можна використовувати з будь-сім картою, будь-якого оператора зв’язку, а раз ми будемо дивитися роутери з цим картою, то можна розділити їх на кілька категорій.

Технологія передачі даних

Роутери можна розбити по поколінню технології мобільного зв’язку, на сьогоднішній день можна виділити дві групи:

  • 3G роутер;

3G – швидкість завантаження на практиці не більше 2 Мб \ с.

  • 4G (LTE) роутер;

4G – швидкість завантаження до 1 Гбіт / с це більш 999 Мб \ с, просто неймовірна швидкість!

LTE – або по іншому 3GPP, швидкість завантаження по даній технологій до 300 Мбіт / с. LTE – Широко позиціонує себе, як 4G, хоча це не зовсім так, але ми прирівняємо ці два стандарти один до одного. 2G роутер – ми розглядати не будемо, так як це може бути актуально, тільки для віддалених точок нашої Великої Країни, і рано чи пізно «кане в лету», а ось 4G і LTE, думаю буду існувати довго, думаю сім карти перестануть існувати раніше !

Сфера застосування

Далі можна класифікувати роутери з цим картою щодо їх застосування:

  • Промисловий роутер – для великих підприємств чи організацій.
  • Домашній – роутер або варіант для невеликого офісу.
  • Кишеньковий – портативний або переносний мобільний роутер.

типи роутерів

кишенькові

Кишеньковий 3G Роутер

Давайте розберемося по порядку, почнемо з технологій обміну мережі, 3G підтримують практично всі оператори, окрім деяких винятків (деякі оператори з 2G відразу переходять на 3G).

Дана технологія зараз поступово починаємо вмирати, більшість великих операторів, вже налаштували своє обладнання на 4G і LTE, але не всі пристрої і сім карти підтримують нову технологію, але зараз починається активний імпорт пристроїв з новою технологією і вони поступово заповнять ринок. Якщо вибирати з категорії 3G роутера, то я рекомендував би його, як домашній роутер для квартири або невеликого будинку, якщо Вам немає необхідності качати фільми і музику з Інтернету, а використовувати тільки для читання статей. Так само даний роутер відмінно підійде для подорожей і прогулянок по місту. Середня ціна мобільного роутера 2000 тисячі гривень, мінімальна близько 1500 тисяч гривень. Важливо відзначити для мобільного роутера наявність карти пам’яті, завжди стане в нагоді.

Кишеньковий 4G Роутер

Роутер для тих хто цінує мобільність і якість зв’язку. Дані роутери мають швидкість до 150 Мбіт / с, вони можуть радувати інтернет одночасно більше 10 пристроїв. Маленькі розміри і сильний акумулятор, роблять такий роутер відповідним для подорожей, забезпечуючи час роботи до 10 годин. А так же дані роутери ідеально підійде для невеликих будинків, квартир і офісних приміщень. 4G роутер відмінний інструмент для стрімів із зовні і спілкування в мережі Інтернет в будь-якому місці, кафе, машині, на дачі. Початкова ціна даних роутерів від 1800 гривень. Важливо зауважити, що на даний момент не всі сім карти мають підтримку 4G \ LTE.

Домашній

Домашній 3G Роутер

Тепер розглянемо домашні 3G роутери.

Перевага їх полягає в тому, що вони дає більший радіус покриття WiFi мережі, ніж мобільні. Це ідеальний варіант для великої квартири, а так само заміського будинку або дачі. У всіх випадку важливо звертати увагу на радіус дії WiFi роутерів, так само важливо розуміти, що якщо виробник вказує якийсь діапазон покриття мережі, то стосується 100% ідеальних умов. На практиці радіус дії мережі буде набагато нижче, на увазі різних факторів, предмети меблів, стіни, інші перешкоди, велика кількість WiFi роутерів створює перешкоди один для одного і глушить сигнал, так само глушать сигнал різні електронні прилади, мікрохвильовки телевізори холодильники та інше. Тому якщо у Вас велика квартира або приміщення, ретельно підходите до даним критерієм вибору, подумайте про використання підсилювачів WiFi мережі (Репетиторів, повторювачів, можливість використання різних програм як MyPublicWiFi). Вартість домашніх \ офісних роутерів з цим картою, варіюється від 1900 до 9000 тисяч гривень, середня вартість 3500 тисячі гривень.

4G домашній роутер

Домашні та офісні WiFi маршрутизатори, харчуються дані роутери від електричної мережі. Кількість одночасно підключаються в середньому близько 36 пристроїв. Дані роутери так само мають LAN роз’єми для підключення кабелю безпосередньо до комп’ютери, а деякі можуть підключення до телефонів, так само у деяких роутерів є роз’єми USB, для підключення зовнішніх дисків і навіть принтерів. Майже всі роутери мають роз’єми для підключення антен. Ціна подібного роутера від 1500 до 10000 тисяч гривень за кілограм =).

промисловий

Промисловий 3G Роутер

Це вже багатофункціональний роутер, з вбудованою операційною системою, підтримкою резервування декількох сім карт, з можливістю налаштувати роутер з будь-яких протоколів зв’язку, що забезпечує більш високу швидкість передачі даних і якість зв’язку. Промислові роутери мають призначені для роботи в екстремальних умовах при найнижчих і найвищих температурах. Центи тут істотно вище, і починаються від 15 тисяч гривень, окремі роутери стоять і понад 100 тисяч гривень.

Промисловий 4G Роутер

Це дуже надійні стільникові роутери. Вони призначені різних великих організації. Роутери підтримують всі основні частоти передачі даних, і безліч портів Ethernet, LAN, через які здійснюється резервування Інтернету. Мають підтримку двох SIM-карт, що забезпечує моментальну заміну провайдера зв’язку, при неполадках в мережі. Роутери забезпечені максимальним захистом передачі даних, підтримують всі мережні протоколів, існую роутери з вбудованим GPS – для відстеження місця розташування як пристрої так і підключеного клієнта. Корпус максимально зручно і є кріплення для монтажу. Роутери широко застосовуються в банківській сфері, в системах енергетики, дистанційного збору різних даних, відео-спостереження, використовуються контролю віддалених пристроїв і різного моніторингу. Ціни таких роутерів суто індивідуальні і починаються від 20000 тисяч гривень.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию