Як видалити акаунт в World of Tanks

Хоч World of Tanks і є популярною грою, але трапляються такі моменти, що гра з часом набридла, і гравець більше не буде в неї грати, або знайшов якийсь інший танковий симулятор, який на його думку набагато краще танків. Або ця людина просто вирішив припинити грати, тому що на цю гру йде дуже багато часу, але ж його можна провести багатьма іншими способами, а не проводячи годинами за комп’ютером за боями.

Можна звичайно спробувати віддати цей акаунт іншій людині з усіма досягненнями, але наша суть питання в тому, як видалити акаунт в World of Tanks

Для початку можна просто продати всю техніку, яка накопичилася в ангарі, тут дуже просто, потрібно демобілізувати екіпаж і продати її за кредити, при цьому краще починати з легких танків низького рівня, які вже не придатні в боях.

На жаль, розробниками не передбачена окрема кнопка для видалення облікового запису, так як вся інформація знаходиться на внутрішніх серверах.

Ми лише запропонуємо вам кілька способів, як видалити акаунт в World of Tanks це допоможе вам позбавитися від «залежності» до цього танковому шутеру

1) Написати листа розробникам Wargaming з проханням заблокувати аккаунт. Потрібно зайти на сайт гри, в розділ підтримки і там написати заявку про видалення. Потім на пошту до вас прийде лист з умовами дезактивацію вашого облікового запису. На розгляд заявки йде зазвичай до двох тижнів. Однак, після того як розробники перевірять ваш аккаунт на справжність, ви забираєте його лише через 45 днів.

2) Другий спосіб найпростіший і перевірений – розпродати всю свою техніку на сезонних розпродажах. Так у вас є шанс отримати безліч покупців по сезонних знижок і продати всю свою накопичену техніку. Багато рекомендують почати продаж дорогих (преміумних) танків, так як попит на них теж не маленький, а якщо там ще добре навчений екіпаж так це взагалі ще краще.

Слід пам’ятати, що продати за один день танків можна не більше п’яти штук, тому якщо у вас великий ангар, слід потерпіти і проводити операцію продажів кілька днів поспіль, щоб його повністю спустошити. Після цього можна спробувати обнулити свій досвід, потім спробуйте знову подати заявку на видалення в центр підтримки.

3) Третій спосіб видалення найзабавніший. Вам потрібно зареєструвати підроблений e-mail адресу, до якого ви не будете звертатися і незабаром забудете. Потім потрібно в настройках гри змінити свій основний E-mail на цей підроблений і доступ до цього аккаунту буде утруднений. Для реєстрації найкраще використовувати набір випадкових чисел і букв для логіна і пароля, які ви потім не згадаєте і внести ці дані в гру.

4) Четвертий спосіб – це просто подарувати свій аккаунт своєму другові з усіма досягненнями, набором танків, нагород і т.д. під приводом того, що вам просто набридло грати в Танки, а ваш кращий друг захоплюється даною грою, але у нього слабкий рівень. А ви хочете зробити йому такий от подарунок, він його оцінить. Якщо ж такого друга у вас немає, то можна просто «роздати» свій аккаунт людям на форумі, власник знайдеться швидко.

Ссылка на основную публикацию