Як видалити активатор windows 7 – покрокова інструкція

Вітаю вас, дорогі читачі.

Сьома версія операційної системи від Microsoft – одна з найпопулярніших на сьогоднішній день. Навіть незважаючи на те, що розробник вже перестав її підтримувати. Разом з тим, як і будь-який продукт IT-гіганта, цей повинен пройти особливу процедуру перевірки. Після користувачі отримують повний функціонал. Крім того, немає настирливого вікна, що пропонує постійно зареєструвати систему. Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення. Але іноді відбуваються ситуації, коли користувачам необхідно встановити нову версію програми, а наявність старої не дозволяє зробити задумане. Далі в статті я розповім, як видалити активатор Windows 7, а також торкнуся деякі супутні питання.

причини

Існує кілька основних причин, через які користувачам може знадобиться використання нового забезпечення. Так, наприклад, іноді активаційний період закінчується, і потрібно його продовження. Але старе додаток з якихось причин не хоче цього робити. В результаті користувачі можуть видалити його і скористатися новим.

Але самою причиною, як і раніше є випуск корпорацією спеціального оновлення. Так, доповнення KB дев’ятсот сімдесят одна тисяча тридцять-три закрило можливість скористатися вже наявними активатором, будь то Loader XE або той же Removewat. При цьому для установки нового необхідно розпрощатися зі старим, що не завжди вдається.

Найпростіший спосіб

Незалежно від того, яка бітность операційної системи використовується – х64 або 32, процедура буде однаковою:

 1. Перезапускаємо пристрій.
 2. Перед початком завантаження операційної системи, натискаємо «F8», Щоб вибрати завантаження в«безпечному режимі». Варто відзначити, що на ноутбуках це може відбуватися в інший спосіб. Наприклад, спочатку потрібно вибрати «Esc», А тільки потім яку іншу клавішу.
 3. Після цього користувачі побачать перед собою робочий стіл. В цьому режимі відключені багато функцій.
 4. Якщо ви повноцінно встановлювали програму, вирушаємо в «Програми та засоби“, що в “панелі управління». Знаходимо потрібне нам додаток і просто видаляємо.
 5. Якщо ж воно відразу запустилось на комп’ютері, необхідно перейти в папку з ПО і просто видалити його.
 6. Тепер же потрібно розпрощатися з самої записом ключа, який створювався в Loader by DAZ або будь-якому іншому активаторі. І зробимо ми це через командний рядок. Для цього вирушаємо в «Пуск»І прописуємо«cmd». З’явиться потрібна іконка. Викликаємо на ній контекстне меню і запускаємо її від адміністратора.
 7. З’явиться чорне вікно. І воно буде однаковим, як у версії Ультиматум 64, так і в домашній.
 8. Вводимо рядок: «slmgr -cpky».
 9. Підтверджуємо свої наміри натисканням кнопки «Enter».

Після цього перезавантажуємося і перевіряємо працездатність іншого активатора, наприклад, Loader Extreme Edition.

Через панель «Адміністрування»

Якщо ж минулий спосіб з якихось причин не допоміг, пробуємо інший. Отже, якщо ви раптом побачили напис на робочому столі, мовляв «ваша копія не автентична», проробляємо ряд рухів:

 1. Вирушаємо в «Пуск»І«Панель управління».
 2. Заходимо в «адміністрування», А потім в«служби».
 3. Тепер знаходимо рядок «Захист програмного забезпечення». Викликаємо на ній контекстне меню. натискаємо «всі завдання»І«зупинити».
 4. Вирушаємо до активатора і видаляємо його з комп’ютера.

Після перезавантажуємо пристрій, викачуємо нову програму і пробуємо її. Все вищеописане можна здійснити, як в Максимальної версії, так і в Домашньої.

Що ж, зі статті стало зрозуміло, де знаходиться оригінальний дистрибутив додатків, що дозволяють зробити з будь-якої версії Windows «ліцензійну». Також тепер кожен користувач ОС від Microsoft може легко прибрати небажану ПО і поставити потрібне.

Сподіваюся, стаття допоможе вам вирішити проблему. Підписуйтесь, і ви завжди зможете знайти відповіді на питання, пов’язані з пристроєм.

Ссылка на основную публикацию