Як видалити альбом в Вк – Техніка та інтернет

У попередньому випуску я розповів вам, як створити альбом в вк. Хтось пішов інструкції і насолоджувався згрупованими зображеннями. Але трапляється часом таке, що людина розуміє: мої фотографії в соціальній мережі легко можуть загубитися або піти. зважаючи на небезпеку злому. Якщо хто не знає, то обов’язково задумайтеся над питанням безпеки свого облікового запису Вконтатке. Детальніше про це статті, як зламати сторінку вконтакті. У сьогоднішньому випуску я вважав за потрібне надати вам матеріал на тему, як видалити альбом в вк.

Навіщо видаляти альбом в вк?

Немає необхідності видаляти альбом через те, що користувачі його переглядають, адже в налаштуваннях альбому можна встановити режим невидимки, тим самим заборонити іншим людям бачити ваш альбом. У статті про створення альбому все це докладно описувалося. Інша причина, по якій люди хочуть видалити фотоальбом: альбом створений автоматично після проходження якого-небудь тесту. Такі картинки не хочеться дивитися самому, а вже тим більше показувати іншим. Який сенс засмічувати сторінку зайвим мотлохом? Непотрібні зображення треба просто видалити. А як це зробити, читайте нижче.

Як видалити альбом В Контакте

Видалити альбом вконтакте дуже просто. Якщо це звичайний фотоальбом, то інструкція наступна:

1. Зайдіть на свою сторінку Вконтакте. Відкрийте сторінку Фотографії. Знайдіть свій альбом, який потрібно видалити. Знайшли! Тепер у верхньому правому куті альбому клікніть по лінку редагувати іконка олівця.

2.Перешлі на сторінку редагування. Подивіться в правий верхній кут і натисніть кнопку Видалити альбом. Якщо в альбомі є одна важлива картинка, то можна її не видаляти. Видаліть просто фотографії всередині альбому. Як видалити фото в вк я пояснював в одному з попередніх випусків порталу. А сам альбом збережіть. Не подобається назва, просто змініть його в панелі редагування.

Як видалити альбом Фотографії на моїй стіні:

Також зайдіть в розділ фотографій і відкрийте альбом Фотографії на моїй стіні. Після чого виберіть всі або деякі фото, потім натисніть Видалити.

Тепер ви знаєте, як видалити альбом в вк.

Ссылка на основную публикацию