Як видалити антивірус? Стандартними інструментами Windows і утилітами! – Техніка та інтернет

Антивірус це дуже специфічний інструмент. Так як головною функцією даного програмного забезпечення є захист, то в програму закладається сильний механізм збереження цілісності. Як підсумок, стандартні спроби видалити антивірус з комп’ютера ні до чого не приводять. Також, скачана утиліта з Інтернету, може розцінювати спроби її видалення з операційної системи, як стороннє втручання зловмисників.

Сьогоднішній випуск присвячений вирішенню питання, як видалити антивірус з операційної системи Windows, щоб з’явилася можливість завантажити інше захисне ПЗ.

Рішення №1: Видалити антивірус вбудованими інструментами

1. Зверніть увагу на нижню частину монітора і натисніть на клавіатурі додому (значок windows) або просто клацніть на кнопці Пуск.

2. Якщо ви розташовуєтеся на платформі Windows XP або Windows 7, тоді виберіть «Всі програми». На Windows 10 нічого вибирати не треба. Далі в списку знайдіть папку зі встановленою антивірусною програмою, і натисніть на неї. У випадку з Windows 10 клікніть по папці з ПО правою кнопкою миші, потім в контекстному меню Видалити.

3. На XP і сімці в папці буде підпапка, а вже в ній ви побачите кнопку Видалити або Uninstall. Натисніть на неї! Нижче наведено скріншот виконання вище перелічених дій на Віндос 10.

4. Після натискання Видалити в Віндовс 10 откривjется вікно Програми та засоби. У списку всіх програм необхідно знайти антивірус і натиснути праву кнопку миші, потім знову клікніть Видалити. Далі буде відбуватися процес видалення. Дотримуйтесь послідовним елементарним діям і все буде готово! Не забуваємо читати умови видалення ПЗ з вашого комп’ютера (попередження і т.д.).

Можливо, з’явиться вікно з повідомленням про привабливі пропозиції, щодо, скачування безкоштовного надійного антивіруса. Загалом, звертайте на це увагу.

Видалити антивірус можна таким же чином, але тільки трохи іншими кроками:

1. Відкриваємо «Пуск» і вибираємо «Панель управління» (Windows xp, 7). На десятій винде можна скористатися пошуком (кнопка праворуч від пуску) і пропишіть Панель управління.  2. У вікні, справа вгорі виберіть Категорія.

3. І в панелі управління знайдіть Програми, після натисніть Видалення програми.

4. У списку всіх програм, як і в попередньому способі видалення антивіруса, правою кнопкою миші натисніть по ПО і натисніть Видалити.

5. Залишилося лише слідувати простим послідовним крокам і почекати процесу видалення.

Примітка. Не варто сильно радіти, якщо вийшло видалити захисне ПЗ. Є ймовірність, що антивірус пішов в повному обсязі. Можливо, залишилися файли і папки у програмі в реєстрі. Як підсумок, програмне забезпечення може конфліктувати з новими установками.

Як видалити антивірус з Windows 10?

Є ще один спосіб видалити антивірус з виндовс 10 версії!

Інструкція:

  1. Пройдіть по шляху Пуск gt, Параметри.
  2. У вікні параметрів натисніть на Додатки.
  3. За замовчуванням відкрито розділ Програми та можливості. Він нам і потрібен! Тут ви знаходите свій додаток і клацає по ньому лівою кнопкной миші. З’явиться контекстне меню з пунктами Змінити і Видалити. Вибираємо Видалити, а після діємо по ситуації. 

Як видалити захисне ПЗ за допомогою програм

З повною упевненістю можна сказати, що спеціальні утиліти, по деінсталяції антивіруса в напівавтоматичному режимі краще за якістю очищення, ніж чим системні засоби від виндовс. Все це обумовлено тим, що утиліта здатна підчищати всі файли в реєстрі і в файлових директоріях комп’ютера після видалення захисного ПЗ стандартним способом.

До того ж, використання спеціальних програм дозволяє скоротити багато часу і тим самим значно спрощує процес видалення антивіруса, який, часом, дуже трудомісткий, особливо для початківців користувачів.

Отже, яким софтом можна скористатися для виконання вище перелічених завдань:

  • Soft Organizer
  • Revo Uninstaller
  • Uninstall Tool

Soft Organizer

Щодо безкоштовна утиліта, призначена для видалення додатків і їх слідів з комп’ютера. Як пише Вікіпедія, програма служить відмінною заміною інструменту Установка і видалення від Віндовс. Можливості Soft Organizer широкі:

  • Утиліта здатна виконати повне видалення непотрібної програми,
  • Має можливість відстежувати появу нових версій встановлених додатків.
  • Знаходить і зачищає все сліди раніше віддалених програм,

Розробником утиліти Soft Organizer є російська компанія ChemTable Software.

Що вам необхідно зробити:

1. В пошуковику пропишіть Soft Organizer і відкрийте першу посилання.Або скористайтеся прямим посиланням з офіційного сайту: https://www.chemtable.com/ru/soft-organizer.htm

2. Тепер ви на головній сторінці даної утиліти. Натисніть Завантажити. Потім запустіть інсталяційний файл і підтвердіть адміністративні права, якщо це потрібно.3. Тепер перейдемо до безпосередньої роботи з самою програмою. Щоб видалити антивірус і все його сліди вам необхідно клацнути на назві непотрібної програми в списку всіх ПО, клавішею миші.4. Натисніть «Видалити програму», або правою кнопкою миші і в контекстному меню просто клікніть Видалити.

5. Після цього вам буде потрібно пройти кілька кроків. 1 крок це стандартне видалення.Після завантаження на місці кнопки Уперед з’явиться Не чекати, не треба на неї натискати! Спершу зробіть видалення програми (попрацюйте з видаляється об’єктом). А вже після кнопка Не чекати зникне, так як ви перейдете до етапу Пошук слідів, клікніть Знайти. 

Будуть знайдені сліди. Натисніть Видалити.Залишилося натиснути Готово, так як всі дії успішно виконані.  

В цілому, виконуйте інструкції, які надає утиліта і все буде в порядку.

Revo Uninstaller

Провідна утиліта в області видалення ПО і очищення слідів. Revo Uninstaller доступна в двох варіантах – Free і Pro. Програма має широкий спектр можливостей, а саме: деінсталяція, очищення комп’ютера від непотрібних файлів, диспетчер автозавантаження, чистка браузерів, чистка програм пакета Microsoft Office, видалення даних і файлів операційної системи Windows.

Інтерфейс простий, впоратися з яким зможе навіть початківець користувач. Розробником ПО є компанія VS Revo Group. 

Що від вас вимагається зробити:

1. Завантажити утиліту з офіційного сайту можна, перейшовши за запитом Revo Uninstaller.Далі відкрийте меню у правому верхньому кутку і виберіть Завантаження або Downloads. Або пройдіть за прямим посиланням:

www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

Спустіться вниз, і в першому стовпці натисніть «FreeDownload», тим самим ви вибираєте безкоштовну версію програми. Збережіть інсталяційний файл, запустіть його і встановіть утиліту на комп’ютер.

2. Якщо не відбулося автоматичного запуску не відбулося, то в ручну запустіть Revo Uninstaller.

3. Виберіть необхідний вам антивірус і клацніть по ньому. Якщо нічого немає, список порожній, то натисніть на пункт вгорі Шукати по. 

4. Потім натисніть Видалити в верхній панелі.

5. Буде виконаний початковий аналіз і видалення. Через кілька секунд відобразяться режими сканування залишків, відзначте «Помірний» або «Високий рівень».

6. Далі дійте по елементарної інструкції і стандартно спершу видаліть цю програму на його полі бою.

7. Після видалення натисніть Сканування. Залишилося лише видалити знайдені Revo Uninstaller залишки – файли і ключі.

Uninstall Tool

Безкоштовна і дуже зручна утиліта, призначена для видалення програм, від яких непросто позбутися стандартними інструментами операційної системи. Творцем цього додатка є компанія CrysrtalIdea. Утиліта проводить блискавичну очищення, відображає приховані проинсталлировать додатки, має можливість визначати, наскільки часто ми користуємося тією чи іншою програмою. ПО, щодо, легковаге.

1. Завантажити утиліту на комп’ютер можна за наступними посиланнями:

uninstall-tool.ru.uptodown.com/windows

crystalidea.com/uninstall-tool

www.softportal.com/get-4598-uninstall-tool.html

2. Після завантаження файлу встановлення exe, запустіть його з адмін правами і виконайте установку програми. Додаток автоматично запуститься.

3. У списку всіх програм виділіть правою кнопкою миші видаляється антивірус і натисніть в контекстному меню на верхній пункт Деінсталяція.

4. Потім, у вікні натисніть Uninstall або іншу кнопку. Що буде написано в вашому удаляемом додатку, то і робіть.

4. Після того, як пройде стандартна очищення, слід активувати автоматичний пошук і чистку інших елементів, що залишилися.

Очистити OC від залишків антивіруса, використовуючи утиліти

Розробники, часто, разом з антивірусними програмами дають можливість своїм клієнтам завантажити утиліти для видалення, наданого захисного ПЗ. Такі софти призначаються для певних компаній, наприклад, Dr.Web, Kaspersky Їх можна завантажити абсолютно безкоштовно на офіційних сайтах.

Як видалити антивірус Kaspersky

1. Відкрийте сайт підтримки антивіруса Касперського. Посилання на сторінку завантаження:

support.kaspersky.ru/common/service#block2

2. Відкрийте список, що випадає заголовок «Робота з утилітою» і натисніть на на посилання «kavremver.exe».

3. Запустіть з адміністративними правами долучення. Погодьтеся з правилами.

4. Для видалення введіть код з картинки! Після чого виберіть продукт в випадаючому списку. Далі натисніть Видалити.

Все готово! Можливо, буде потрібно трохи почекати і перезавантажити комп’ютер.

Як видалити антивірус Eset NOD32

1. Посилання на сторінку:

esetnod32.ru/support/knowledge_base/solution/?ELEMENT_ID=852896

Тут ви повинні натиснути на перше посилання для скачування утиліти. 

Або скористайтеся цією:

 http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

2. Після завантаження установки завантажте exe файл в безпечному режимі.

3. З’явиться консольне вікно. Задається питання про продовження, щоб відповісти введіть букву «Y» (yes – так). Якщо раптом допустили помилку і все зникло, не хвилюйтеся. Натисніть на завантажувальний файл ще раз, щоб запустити його знову.

4. Після написання Yв консолі відобразиться повідомлення «Press any key to exit». Від вас вимагається натиснути одну з клавіш.

Як видалити антивірус Avast

1. Перейдіть на офіційний сайт avast, на сторінку утиліти видалення антивіруса. Посилання:

avast.ru/uninstall-utility

2. Клацніть по посиланню avastclear.exe, тим самим ви скачаєте інсталяційний файл.

3. Запустіть exe з адміністративними правами. З’явиться вікно, в якому буде пропонуватися продовжити в безпечному режимі, але для цього буде необхідно виконати перезавантаження комп’ютера.

4. Я натиснув кнопку немає і тепер в який з’явився темному вікні залишилося клікнути «Видалити». Після чого почекайте поки завершиться очищення.

Що робити після видалення антивіруса

Я видалив захисне ПЗ і тепер йду встановлювати інше. так робити не варто! Спершу переконайтеся, що ваша операційна система повністю очищена від непотрібних залишилися файлів в реєстрі і буде правильно зробити повну чистку OC.

Ссылка на основную публикацию