Як видалити Аваст повністю з комп’ютера в Windows 7, Windows 10 якщо він не видаляється?

Доброго всім часу, друзі! ! Сьогодні наша комп’ютерна тематика буде присвячена такому популярному антивірусу, як Аваст. Адже без засобів захисту сьогодні не обійдешся. Вибрати є з чого. Аваст активно поширюється серед користувачів рунету, є його платні і безкоштовні версії. І багато хто користується ними, на перших порах його цілком вистачає.

У разі переходу на інший продукт ставимо його на свій комп’ютер, а перед цим Аваст адже необхідно видалити. І ось тут стикаємося з труднощами. Цьому є свої причини з вини користувача, або через специфічних особливостей встановленого продукту і комп’ютера.

Взагалі, щоб видалити будь-яку програму існує два основних способи. Перший – за допомогою системного дєїнсталлятора, а другий, за допомогою спеціальних утиліт. Є ще пара трюків. Про всі них ми і поговоримо. Всі ці способи робочі, кожен з них окремо може допомогти заощадити час, особливо якщо вам попався ноутбук який дуже повільно працює.

Як видалити Аваст з ПК якщо він встановився сам?

Чому ми сьогодні видаляємо Аваст? Прочитайте, ця інформація може вам стане в нагоді, наприклад, щоб зрозуміти, чому раптом ваш комп’ютер став гальмувати. Цей поширений у нас антивірус зовсім навіть не поганий. Мені він допомагав багато разів свого часу. Особливістю цього продукту є те, що він при установці зачіпає багато рівнів, кажучи простою мовою.

При включенні комп’ютера він починає перевірку системи ще на етапі її старту. Повне сканування на віруси за завданням він вміє робити так само, до завантаження Windоws, що добре позначається на виявленні заражених файлів і якості лікування. І у нього стоїть захист від змін. У свій час Аваст поширювався в складі інших програм ви ставите наприклад браузер Аміго, а потім виявляєте що з’явився у вас на комп’ютері і Аваст.

Так користувач не помічає каверзи і встановлює собі другий антивірус. Починаються гальма. Користувач намагається видалити, робить це неправильно, в результаті не виходить. Ще ситуація ставите людині Аваст безкоштовну версію. Щоб її активувати потрібно ввести електронну пошту користувача. Деякий час (від півроку до року) все працює нормально. Потім потрібно знову вводити електронну пошту, в спеціальну форму, щоб продовжити цю справу знову. Кому охота вникати? Користувач забуває це робити, та й реклама при безкоштовній версії і так сильно набридає.

Аваст перестає нормально працювати. Проходить час, виходить наступна, більш нова версія Аваст. Користувач ставить її сам, не видаливши попередню. Або ставить поверх ще один антивірус безкоштовну версію AVG, або подібний до нього. Думаєш іноді як так людині вдалося Починаються гальма .. Загалом, для користувачів безкоштовної версії Аваст створені всі умови, щоб вони заплатили нарешті гроші і придбали платну.

Якщо у Вас схожа ситуація читаємо далі. У таких запущених випадках видалити Аваст буває не так просто. Але ми будемо діяти за планом. Насамперед пробуємо стандартний спосіб. Викликаємо меню «Панель управління», в якій знаходимо в списку наступну назву: «Програми та засоби».

У вікні, знаходимо потрібну програму, в нашому випадку Аваст. Натискаємо правою клавішею і в списку, натискаємо Видалити.

У важких випадках в процесі видалення виявилася невдалою, то все залишається як було. Якщо у вас відома версія вашого АВАСТ і у вас зберігся інсталятор цієї версії, можна спробувати його запустити і спробувати виправити або видалити установку з меню інсталятора Аваст.

Не встановлюйте іншу версію, що не видаливши попередню! Можете отримати два АВАСТ замість одного. Версії повинні бути однакові.

Цей спосіб спрацьовує, але і тут в процесі можуть помилки знову виникнути, якщо вже пошкоджені або видалені установчі пакети. Таким способом видаляти теж справа не завжди просте. Може виявитися, що в вікні видалення / установки програм АВАСТ просто немає. Але, він є, в Провіднику видно його встановлені папки, в диспетчері завдань запущені процеси.

Що тоді робити? Вихід є. Для цього необхідно скористатися спеціальними додатками. Це, як спеціальні утиліти, так і програми деинсталлятори. У провідних антивірусів обов’язково є така фірмова утиліта. Скачайте її заздалегідь і нехай вона буде у вас.

Видаляємо Аваст, якщо його немає в установці і видаленні програм

Іноді, якщо Аваст не видаляється, в його настройках стоїть функція, що захищає його від різного роду втручань. Насамперед давайте відключимо цю функцію. Для цього заходимо в Аваст. Далі переходимо в меню «Налаштування», потім в розділ «Усунення несправностей», де прибираємо галочку в чек-боксі «Включити модуль самозахисту».

Після цього знову відкриваємо “Панель управління», і заходимо в меню «програми та компоненти». Тут як завжди вибираємо Аваст і видаляємо його. Залишається тільки почистити реєстр будь призначеної для цього програмою, наприклад Ccleaner або Your Uninstaller.

Однак, цей варіант може теж не спрацювати. Тоді вдамося до допомоги спеціальної утиліти, яка повністю видаляє з комп’ютера цей антивирусник. Дана утиліта називається AVASTCLEAR. Встановлюємо програму. Після установки запускаємо її. З’являється вікно.

Тут підтверджуємо видалення. Все, програма сама видалить антивірус, після чого перезавантажуємо комп’ютер. Ще один спосіб – використовувати спеціальну програму-деинсталлятор. Одна з них Revo Uninstaller. Викачуємо програму і встановлюємо її. Відкриваємо і в робочому вікні знаходимо Аваст, після чого тиснемо Видалити.

Використовуючи подібні програмами будьте уважні. Однією з причин виникнення помилок при видаленні Аваст неправильні дії користувача при чищенні комп’ютера подібним способом. Намагайтеся користуватися фірмовими утилітами для видалення антивірусів.

З’явиться вікно підтвердження, де погоджуємося з видаленням. Воно відбувається без втручання користувача, а тому Вам залишається всього лише почекати поки процес завершитися. Потім програма запропонує перезавантажити комп. Але, поки не перезавантажуємо, а знову відкриваємо деинсталлятор. У вікні включаємо Просунутий режим і тиснемо Сканувати.

Наша утиліта перегляне реєстр і видасть результат. Тут вибираємо все, що пов’язано з АВАСТ, вибираємо Видалити, а потім, Далі.

Знищиться все непотрібні записи в реєстрі, після чого можна спокійно перезавантажувати комп’ютер. Перезавантаження остаточно все зачистить. Таким чином, Аваст буде видалений безповоротно. Досить скористатися одним з вищеописаних способів.

Але, хочеться ще раз зауважити, що краще не полінуватися і завантажити спеціалізовану утиліту для видалення цього антівірусника – avastclear. Видалення проходить швидко і без додаткових «рухів». Розроблено вона самими співробітниками компанії Аваст, а тому абсолютно безпечна.

Ссылка на основную публикацию