Як видалити Bytefence anti malware з комп’ютера повністю

Утиліта ByteFence від розробника Byte Technologies, а також Gridinsoft і Malwarebytes використовуються нібито для ліквідації з комп’ютера шкідливого ПО, при цьому після їх установки змінювати налаштування браузерів: домашня сторінка, пошуковий рядок і т. Д. Тому краще видалити Bytefence anti malware з комп’ютера, так як дане додаток ускладнює роботу в Інтернеті.

Звідки з’являється ця програма?

Користувач, навіть сам того не підозрюючи, здатний встановити собі на ПК Bytefence anti malware. Особливо часто зараження відбувається при завантаженні безкоштовних додатків, таких як торренти, текстові редактори або даунлоадер зі сторонніх ресурсів. Зазвичай дана утиліта інтегрується в пакет поставки додатки, завантажуючи яке юзер автоматично встановлює на комп небажане ПО.

Bytefence є стандартним badware – небажаним софтом – який інтегрується в систему в якості виконуваного файлу з найменуванням bytefence.exe. Найчастіше вражаються ОС з 32-бітної архітектурою. Malware просто копіює свої компоненти на жорсткий диск, а також додається в автозавантаження завдяки зміні записів в реєстрі.

Якщо зайти в «Диспетчер завдань», то можна виявити нещасливий .exe. Те, що шкідливий додаток вбудовується в Віндовс непомітно і працює у фоновому режимі після автозавантаження, значно ускладнює можливість видалення антивіруса Bytefence anti malware з комп’ютера.

Характерними ознаками наявності даного софта в Windows є:

 • довге завантаження системи і повільне відображення веб-сторінок,
 • зміна домашньої сторінки в Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer і в інших використовуваних браузерах,
 • підміна ярликів програм на робочому столі,
 • поява в браузері дивною контекстної і банерної реклами,
 • перенаправлення зі сторінки пошуку при введенні будь-якого пошукового запиту на сайти типу search.bytefence.com або ж search.yahoo.com,
 • наявність сторонніх процесів в диспетчері завдань.

Найбільш неприємним моментом є те, що подібними зловредів проводиться збір особистої інформації користувача, що вводиться в пошукових системах. До таких даних належать паролі для входу в особисті кабінети на різних сайтах, логіни і паролі для авторизації в поштових системах, інформація по банківських картах, за допомогою яких оплачувалися онлайн-покупки.

Невідомо, з якою метою розробники зможуть використовувати особисту інформацію користувача. Крім того, через всіляких рекламних оголошень в браузерах вони заробляють гроші за рахунок ні про що не підозрюють користувачів.

Щоб видалити програму Bytefence anti malware, необхідно слідувати представленої нижче інструкції, яка складається всього з 4 кроків.

Крок перший: Очистити список автозагрузок

Перш за все, потрібно ліквідувати виконуваний файл з автозапуску. Для цього виконати наступні маніпуляції:

 1. Зайти в вікно «Виконати» для цього затиснути поєднання «Win + R» або перейти в «Конфігуратор», клікнувши по значку у вигляді лупи, розташований праворуч від кнопки «Пуск», і вбивши ключову фразу «Виконати».
 2. У вікні, вбити код «msconfig».
 3. У вікні «Конфігурація системи» вибрати четверту вкладку під назвою «Автозавантаження» і вручну зняти позначки з видаляються елементів. В даному випадку деактивувати доведеться «bytefence.exe».
 4. Для надійності можна тимчасово натиснути на інтерактивну кнопку «Вимкнути всі» в правому нижньому кутку діалогового вікна, розташовану над «Відміною».
 5. Тапнуть на «Застосувати», вийти з вбудованої утиліти, і здійснити перезавантаження ПК.

Тепер слід відключити виконуваний файл формату .exe в «Диспетчері завдань». Для цього буде потрібно зробити наступне:

 1. Клацнути по вбудованої пошуковому рядку Windows, розташованої в лівому нижньому кутку дисплея, і ввести ключову фразу «Диспетчер завдань» або вбити код «taskmgr» без лапок. Потрапити в цю утиліту можна також, затиснувши поєднання «Win + R», після чого ввести код «cmd» і вже через вікно «Командного рядка» вбити «taskmgr».
 2. У вікні «Task manager» зайти у вкладку «Автозавантаження» і знайти bytefence.exe. Виділити даний елемент списку і натиснути на «Відключити».
 3. Тепер зайти у вкладку «Процеси» і виділити додаток з аналогічною назвою – тапнуть по ньому правою клавішею миші, в списку, що розкрився вибрати опцію «Зняти задачу», або тапнуть по кнопці в правому нижньому кутку діалогового вікна.
 4. Вийти з диспетчера.

Крок другий: Видалення програми

Після того як процес завершений, ніщо не завадить користувачу видалити антивірус anti malware. Для цього можна скористатися як вбудованими інструментами Windows, так і сторонніми утилітами, найбільш популярними з яких є Revo Uninstaller, Reg Organizer і CCleaner. Розглянемо кожен із запропонованих варіантів дій.

Деінсталяція штатними засобами Віндовс включає в себе наступні маніпуляції:

 1. Зайти в «Установку і видалення програм». Зробити це найпростіше двома способами: через значок лупи – вбити в пошуковому рядку Windows ключове слово «Установка» і вибрати перший відобразився елемент. Або зайти у вбудований інсталятор через меню «Пуск», клацнувши по значку шестерінки, розташованому прямо над кнопкою виключення, після чого в лівій частині дисплея під значком «Система» відшукати «Додатки».
 2. Опинившись в «Параметрах», у вкладці бічного меню «Програми та можливості», користувач повинен в правому фреймі з аналогічною назвою в рядку пошуку ( «Шукати в цьому списку»), розташованої над списком встановлених програм, ввести найменування видаляється «.exe».
 3. Далі клацнути лівою клавішею миші по знайденому файлу і вибрати опцію «Delete».
 4. Слідувати підказкам «Майстра видалення», натискаючи «Далі» і в кінці підтвердити дію, клацнувши на «ОК».

Щоб видалити Anti malware в Windows 10 за допомогою Revo Uninstaller, буде потрібно завантажити програму з офіційного сайту виробника. Безкоштовно використовувати утиліту можна протягом 30 днів, після чого доведеться придбати ліцензію або видалити ПЗ. Встановити на ПК і запустити. Виконати наступні дії:

 1. У бічному меню зліва зайти у вкладку «Деінсталятор» і в меню «Усі програми» в пошуковому рядку ввести найменування видаляється «.exe» або скористатися комбінацією Ctrl + F для виклику пошукача, ввести назву софта і натиснути «Знайти далі».
 2. Клікнути по деінсталліруемому додатком лівою кнопкою миші двічі – відкриється вікно «Початкове аналізу і деінсталяції». Для apps типу badware досить вибрати «Сучасний режим» і натиснути на кнопку «Пошук».
 3. На дисплеї з’явиться список записів реєстру, які виділити опцією «Виділити все» і клацнути на кнопку «Видалити», після чого клацнути на «Кінець» двічі.
 4. На дисплеї з’явиться меню «Знайдені забуті файли і папки» натиснути на «Вибрати все», «Delete» і «Кінець».
 5. Перезавантажити комп’ютер.

Для деінсталяції шкідливого ПО з ПК за допомогою Reg Organizer:

 1. Завантажити утиліту з офіційного сайту, інсталювати і відкрити.
 2. Перейти у вкладку бічного меню «Видалення програм», і в правому верхньому куті в пошуковому рядку ввести назву видаляється виконуваного файлу.
 3. Діяти інструкцій на моніторі.
 4. Далі необхідно почистити систему від leftovers – перейти в «Автом. чистку реєстру »в розділі« Виправлення і очищення », розташованому в лівому верхньому кутку монітора.
 5. Запустити перевірку трьох параметрів функціонування Windows – 3 рази клацнути по опції «запустити».
 6. Дочекатися закінчення запущених процесів. При необхідності скористатися інструментом «Ручне чищення», який призначений для просунутих користувачів.
 7. Здійснити ребут системи.

Щоб видалити Bytefence anti malware з комп’ютера за допомогою CCleaner, необхідно:

 1. Завантажити Клинер з офіційного сайту виробника – програма поставляється безкоштовно. Встановити і запустити.
 2. Перейти у вкладку «Сервіс» значок гайкового ключа на лівому бічному меню, зайти у вкладку «Видалення програм».
 3. Здійснити пошук деінсталліруемого компонента – натиснути правою клавішею миші по знайденому компоненту і в списку, що розкрився тапнуть по «деінсталяції» або тапнуть на синю клавішу з аналогічним написом у правому верхньому кутку екрану.
 4. Не плутати опцію «Деінсталяція» і «Видалити» остання відповідає за очищення списку встановлених додатків в CCleaner, але не деінсталює їх з системної папки Windows.
 5. Тепер потрібно очистити Віндовс від leftovers. Ввійти в другій пункт бічній панелі інструментів – «Реєстр».
 6. В меню «Цілісність» відзначити всі доступні позиції галочкою, і в нижній частині екрана клацнути по «Пошуку проблем».
 7. На моніторі відобразиться перелік несправностей, для ліквідації яких потрібно буде тапнуть по кнопці «Виправити …» в правому нижньому кутку клінера.
 8. На дисплеї з’явиться пропозиція про створення резервної копії поточного стану Windows – згодом можна буде відтворити поточні параметри ОС з точки відновлення. Обов’язково клікнути на «Так» ввести найменування точки відновлення і запам’ятати директорію, в якій вона зберігається.
 9. Клацнути по клавіші «Виправити зазначені» запуститься автоматичний процес очищення реєстру від непотрібної інформації, по завершенні якого користувач отримає зворотний зв’язок від додатка.
 10. Необхідно натиснути «Виправити зазначені» в діалоговому вікні, після чого тапнуть по «Закрити».
 11. Вийти з клінера і перезавантажити комп’ютер.

Крок третій: Очищення реєстру

По завершенні деінсталяції обов’язково очистити реєстр від залишкових файлів: це дозволить залатати утворилися «дірки» в Віндовс і уникнути повторного зараження. Особливо це актуально для користувачів, які видаляли програму Gridinsoft anti malware за допомогою «Диспетчера завдань». Для ручного чищення ОС від функцій віддаленого шкідливого ПО потрібно виконати наступні дії:

 1. Створити точку відновлення – клацнути по значку лупи в лівому нижньому кутку монітора і ввести пошуковий запит «Відновлення».
 2. У розділі «Відновлення ПК або повернення вихідного стану» вибрати підрозділ «Налаштування …».
 3. У «Властивості системи» перейти на вкладку «Захист», і в нижньому лівому кутку діалогового вікна над опцією «Скасування» клікнути по клавіші «Створити …».
 4. Вбити найменування точки відновлення і вказати її директорію.
 5. Клікнути на «Застосувати» і натиснути «ОК».
 6. Далі потрібно увійти на ПК в безпечному режимі. Зробити це найпростіше утримуючи клавішу «Shift» в момент перезавантаження.
 7. Коли з’явиться чорний екран завантаження – затиснути клавішу «F8» або «F12» в залежності від ОС.
 8. На дисплеї відобразиться вікно «Вибору дії» перейти до другого розділу «Усунення несправностей», після чого в розділі «Діагностика» знайти «Доп. параметри ».
 9. Клацнути по зображенню шестерінки – «Параметри завантаження».
 10. Натиснути клавішу «F4» або цифру «4» для входу в «Безпечний режим».
 11. Після включення комп’ютера затиснути комбінацію Win + R, і в рядку «Виконати» ввести код «regedit».
 12. У «Редакторі реєстру» затиснути поєднання Ctrl + F, вбити фразу «HKEY_LOCAL_MACHINE» і натиснути «Знайти далі».
 13. Зайти в наступну директорію: Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion.
 14. Відшукати компонент «Shel» в графі «значення» має бути зазначено «explorer.exe». Якщо вказано інше значення – потрібно очистити його.
 15. Далі знайти «Usernit». Повинна бути вказана приблизно така директорія: C: \ Windows \ system32 \ userinit.exe. Якщо стоїть інший шлях – його потрібно очистити.
 16. Перейти в папку «HKEY_CURRENT_USER».
 17. В директорії Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion очистити ліві файли.
 18. Виконати зазначені дії для папки «Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run» в кореневій директорії «HKEY_LOCAL_MACHINE».
 19. Здійснити ребут ПК.

Крок четвертий: Скидання налаштувань браузерів і відновлення властивостей ярликів

Останнім кроком у видаленні Gridinsoft Anti Malware і йому подібних зловредів є скидання налаштувань браузерів.

Для користувачів Chrome:

 1. Клікнути по трьом точкам, розташованим у правому верхньому кутку екрану, і вибрати опцію «Налаштування» (третю знизу списку).
 2. Прокрутити вниз сайту і зайти в «Додаткові».
 3. Спуститися вниз екрану і вибрати «Відновлення заводських налаштувань».
 4. Натиснути на синю кнопку «Скинути настройки».
 5. Перезавантажити ПК.

Для здійснення аналогічних дій в Opera потрібно:

 1. Клікнути на логотип Opera, розташований в лівому верхньому кутку екрану: клікнути по четвертому знизу пункту списку, що розкрився ( «Налаштування»).
 2. Спуститися вниз екрану і клікнути по «Додатково».
 3. Знову спуститися вниз, і в розділі «Скинути настройки» вибрати «Відновлення за замовчуванням» тапнуть по синій клавіші «Скидання».
 4. Здійснити ребут комп’ютера.

Для скидання Mozilla Firefox необхідно зайти на офіційний сайт Mozilla в розділ Support, у вкладці «Скидання налаштувань Firefox для пошуку і усунення проблем» перейти за посиланням «Очистити Firefox».

Механізм очищення інших браузерів після видалення антивіруса Malwarebytes anti malware аналогічний.

Тепер потрібно відновити властивості ярликів оглядачів на робочому столі:

 1. Клікнути по ярлику правою кнопкою миші і перейти в «Settings».
 2. У вкладці «Ярлик» в графі «Об’єкт» повинен бути вказаний шлях до браузеру, який закінчується на «.exe».
 3. При наявності додаткових приписок, наприклад, malwarebytes, очистити їх вручну.

Ссылка на основную публикацию