Як видалити чат в скайпі: інструкція для користувача

У процесі спілкування в популярній програмі скайп, часом виникає потреба видалити переписку з одним зі співрозмовників. На це може бути досить багато причин, починаючи з бажання приховати будь-яку особисту інформацію від інших користувачів комп’ютера і закінчуючи іншими конспіративними міркуваннями.

Дуже важливо робити це правильно, інакше, зважаючи на особливості програми, сторонні особи, при бажанні, зможуть безперешкодно отримати доступ до історії повідомлень.

видалення листування

Знати про те, як видалити чат в скайпі, може бути дуже корисно в цілому ряді випадків. Наприклад, якщо за комп’ютером працює багато людей, а вхід в аккаунт і доступ до паролю захищений недостатньо, будь-який з них зможе прочитати всі подробиці відправляються і прийнятих повідомлень з будь-яким з контактів.

Важливою особливістю програми, можна назвати те, що вбудована функція видалення чату, передбачає лише його видалення з програми, а сама інформація, в зашифрованому вигляді, продовжує зберігатися у відповідній папці програми. Зважаючи на це, варто звернутися до нестандартних методів видалення, що дозволяє зробити цей процес остаточним і незворотнім.

Як видалити?

Перед видаленням, слід чітко усвідомлювати, що крім конкретної листування зі співрозмовником, втечуть і всі інші супутні дані, що зачіпають інші контакти. Якщо це здається неприйнятним, то користуватися наведеними нижче способом не варто. Якщо ж все в порядку, то слід виконати наступну послідовність дій:

  • Запустити клієнт скайпу і авторизуватися в потрібного облікового запису;
  • Зайти в налаштування програми, у вкладку Установки чату;
  • Натиснути на розташовану там кнопку «Очистити історію», після чого чат буде видалений з програми;
  • Буде корисно також скасувати автоматичне збереження листування, що можна зробити в тій же вкладці.

Але даних маніпуляцій недостатньо для повного видалення потрібної інформації. Щоб зробити дані непридатними до відновлення, слід виконати нехитрі маніпуляції.

По-перше, необхідно знайти папку програми, розташовану в категорії Мої документи. Її розташування може бути різним, залежно від використовуваної ОС. У ній, потрібно знайти папку, що носить назви аккаунта, в якому розташований файл main.db. Його слід видалити, що призведе до скидання певних установок, однак, це гарантує повне і безповоротне видалення потрібної інформації.

Ссылка на основную публикацию