Як видалити Crossbrowser з комп’ютера windows 7

Навіть якщо на комп’ютері встановлена ​​хороший антивірус, при активному використанні інтернету можна підчепити вірус. Один з найпідступніших це Crossbrowser. Його дуже складно видалити і доходить навіть до того, що користувачеві доводиться встановлювати заново систему, що не дуже приємно, адже як правило, на Пристрій підтримує купа потрібних і важливих документів. Але боротися з вірусом необхідно.

Що таке Crossbrowser

По суті – це браузер, який не тільки нахабно поселяється в Windows 7, але і починає встановлювати там свої порядки: настирливо показує рекламу, без попиту встановлює непотрібні додатки і так далі. Через це часом неможливо користуватися як комп’ютером, так і інтернетом.

Підхопити його можна в двох випадках: при відвідуванні неблагонадійних сайтів і при скачуванні та встановлення додатків з неперевірених джерел. При цьому у випадку з установкою, користувач може уникнути проникнення вірусу. Хитрі творці подібних утиліт роблять пару варіантів установки: повна і призначена для користувача. І якщо вибрати останній варіант з’явиться список компонентів і якщо прибрати галочку напроти пункту «Встановити Crossbrowser», то можна легко уникнути потрапляння вірусу в систему Windows 7. Але на жаль, не всі дивляться на ці параметри і вважають за краще повну установку. І таким чином Crossbrowser просочується в комп’ютер і починає свою диверсійну діяльність.

Як видалити Crossbrowser

Crossbrowser відображається в списку встановлених програм і його навіть начебто можна видалити за допомогою стандартних засобів Windows 7. Але після запуску будь-якого браузера він з’являється знову і знову. Тому для повного позбавлення від вірусу потрібно застосовувати більш серйозні кошти.

Для початку потрібно закрити всі браузери і зайти в Диспетчер завдань (Alt + Ctrl + Del) і в процесах знайти rossbrowser.exe. Їх може бути кілька, тому уважно переглядаємо список. Тиснемо на нього лівою кнопкою миші і натискаємо «Завершити процес».

Далі відкриваємо «Установка і видалення програм» на панелі керування, в 7 версії ОС – це можна зробити через меню Пуск.

Видаляємо Crossbrowser. Якщо програма не видаляється і вискакує помилка, то ще раз уважно перегляньте список в диспетчері завдань, скоріш за все ви пропустили якийсь процес.

Тепер потрібно перевірити інтернет оглядачі. Відкриваємо браузер і заходимо в налаштування. Там шукаємо розширення. Відкриваємо їх і дивимося, чи присутній в списку CrossBrowse. Далі відключаємо його і видаляємо.

Це все що можна зробити для того що б видалити Crossbrowser в Windows 7. Після всіх маніпуляцій непогано було б почистити сміття і реєстр. Для цього можна використовувати безкоштовні утиліти по типу CCleaner.

Ссылка на основную публикацию