Як видалити драйвер в windows

Іноді, коли ви вирішуєте використовувати драйвера що не рекомендуються виробником вашого комп’ютера, ви можете мати справу з різними помилками, проблемами, пов’язаними з його некоректною роботою. В цьому випадку вам доведеться провести процедуру видалення драйвера, про яку ми і поговоримо в цій статті.

Як видалити драйвер в windows

Перед початком хочу сказати, що процес видалення однаковий для будь-якої версії windows, так що те, що я використовую windows 10, не повинно викликати якихось проблем.

Розповім про кілька способів видалення (для повноти картини) і почну з самого кращого і простого:

Видалення драйвера через панель управління

Я вважаю спосіб кращим, тому що він дозволяє нам уникнути установки всяких сторонніх програм і танців з бубном. Нам потрібно:

  1. Перейти в панель управління і вибрати «Видалення програм»;

Перед нами відкривається список всього, що встановлено на комп’ютері. Ви просто знаходите драйвер, який хочете видалити, вибираєте його і натискаєте «Видалити / Змінити».

Далі система зробить все за вас, вам потрібно буде тільки підтверджувати дію.

Видаляємо драйвер «Ручками»

Може бути таке, що ви не знайшли те, що хотіли видалити в Панелі управління. В цьому випадку вам потрібно зробити це в ручну.

Нічого страшного і складного в цьому немає.

Ось, що потрібно зробити:

  1. Переходимо в «Мій комп’ютер»;
  2. Натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Властивості»;
  3. У вікні, знаходимо «Диспетчер пристроїв» і натискаємо.

Перед нами відкриється вікно, в якому вам потрібно знайти потрібний драйвер. Зробити це легко, так як вони поділені на сектори.

Як тільки знайшли що шукали – натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Видалити»:

Тепер, швидше за все, з’явиться вікно, в якому вам потрібно поставити галочку «Видалити програми драйверів для цього пристрою» і натиснути «ок». Після цього драйвер буде повністю вилучений з вашого комп’ютера.

висновок

Вищеописаних способів цілком достатньо, щоб видалити драйвер. Звичайно, ви можете знайти спеціальну програму, яка робить зовсім те ж саме, але, як мені здається, це купа зайвих дій.

Ссылка на основную публикацию