Як видалити фото в вк – Техніка та інтернет

Соціальна мережа Вконтакте існує з 10 жовтня 2006 року. Якщо користувач зареєструвався досить давно, то напевно є такі завантажені фотографії, які вже постаріли. Так ось, набридлі фотки треба видаляти. У сьогоднішньому випуску я розповім вам, як видалити фото в вк, а саме з аватарки, з альбому, з групи

Як видалити фото Вконтакте

Як видалити аватарку в вк

Це ми зробимо дуже швидко і просто.

  1. Відкрийте особисту сторінку і перейдіть у вкладку Моя сторінка,
  2. Наведіть курсор миші на аватарку і в правому кутку фотографії натисніть на хрестик Видалити. 

Як видалити будь-яку фотографію в вк

  1. Перейдіть в розділ Фотографії. Тут ви можете знайти і видалити будь-яку особисту фотографію, навіть головне зображення з аватарки.
  2. Отже, перед вами всі фотографії, завантажені у вконтакте з комп’ютера, гаджета, збережені з інших груп і профілів. Відкрийте один з альбомів і знайдіть ту фотографію, яку хочете видалити.
  3. Коли ви відкриєте фотографію, знизу буде панель редагування. Знайдіть кнопку Видалити та натисніть на неї,
  4. Ви натиснули видалити! Поки ще є можливість відновити картинку. Але якщо ви відновите сторінку або закриєте фотографію, то видалення буде остаточне,

Як видалити фото в вк з групи

Насамперед, відкрийте свою групу. Знайдіть запис з фотографією, яку потрібно видалити. Натисніть на зображення два рази. Потім, коли воно відкриється, клацніть на кнопці Видалити.

Як видалити фото в вк з телефону

Видалити фото в ВК з телефону легко:

1. Відкрийте мобільний додаток Вконтакте на своєму Андроїд, Windows Phone або iOS,

2. Зробіть клік по вкладці Фотографії,

3. Відкрийте удаляемую фотографію. Справа вгорі натисніть на кнопку меню (з трьох вертикальних точок).

4. У випадаючому списку виберіть Видалити.

Видалити чужі картинки не можна! Можна на них поскаржитися і не більше того.

Як видалити фото в діалозі в Вк

У діалозі або бесіді користувачі іноді надсилають один одному фотографії. Щоб їх видалити необхідно їх знайти. Можливо повідомлень настільки багато, що шукати давно відправлені картинки буде вкрай проблематично. У цьому вам допоможе інструмент бесіди вконтакте Вкладення. 

Коли ви натиснете на Показати вкладення. Відкриється вікно з усіма файлами бесіди: фотографії, відео, документи, аудіо. Знайдіть те, що хочете видалити і видаляйте стандартним способом.

Примітка! Не відображаються у вкладеннях переслані файли з інших діалогів. Чи не буде у вкладеннях видно і тих картинок, які розташовуються в репостних записах.

Видалити фотографію з коментарів чужої групи просто. Можете почитати щодо видалення коментарів в цій статті. Але якщо ви розмістили запис в чужу групу, то видалити фото звідти буде важко. Тільки після звернення до адміністратора спільноти.

Ссылка на основную публикацию