Як видалити фотографії в контакті

Якщо ви хочете видалити завантажені фотографії в контакті, але не знаєте, як видалити свої фотографії в контакті, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як видалити фотографії в контакті.

І так щоб видалити фотографії в контакті вам потрібно зайти на свою сторінку в контакті, потім вибрати розділ «фотографії».

Коли ви оберете розділ «Фотографії», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви побачите ваші альбоми з вашими завантаженими фотографіями.
І так щоб видалити фотографії в контакті нам потрібно навести курсор миші на потрібний вам альбом, і один раз натискаємо ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється альбом з усіма вашими фотографіями, які, ви і зможете видалити.
Щоб продовжити і видалити будь-яку фотографію в вк, вам потрібно буде навести курсор миші на те фото, яке ви хочете видалити і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється вибрана вами фотографія, яку ми зараз видалимо.
І так щоб видалити фото в вк, вам потрібно буде під вашою фотографією, навести курсор миші на посилання «вилучити»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій фотографія буде видалена, якщо ви видалили фото випадково, то ви можете відновити фото, натиснувши на посилання “Відновити».
Після того як ви видалили непотрібну вам фотографію, вам потрібно буде завершити виконану вами роботу, для цього вам потрібно курсор миші навести в порожнє простору на вашій сторінці в контакті і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій, ви повернетеся в свій альбом, де вам залишиться натиснути комбінацію клавіш Ctrl + R, після чого відбудеться перезавантаження сторінки і ви побачите, що обрана вами фотографія видалена.
тепер, ви знаєте як видалити з контакту будь-яку фотографію.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию