Як видалити фотографії в однокласниках: докладна інструкція

Кожна людина, яка реєструється в соціальній мережі, неважливо який, прагне вказати в своїй анкеті якомога більше інформації про себе. Це нормальне явище, до того ж, цілком логічне: чим більше надаєш особистої інформації, тим простіше тебе знайти друзям, та й знайомитися легше, відразу видно, які у людей є спільні теми спотикання.
Зрозуміло, на перших порах все прагнуть додати і якомога більше фотографій, в тому числі. Правда, нерідко через якийсь час приходить усвідомлення того, що деякі фото можна було б і не викладати, все ж вони не самі підходящі для публічного розгляду. Відповідно, виникає потреба їх позбутися або зробити фото приватними. Отже, цю статтю я присвячую темі, як видалити фотографії в Одноклассниках.

Як видалити фотографії

Якщо ви ще зовсім новачок на даному ресурсі, запевняю вас, не варто хвилюватися, процес дуже нескладний, і ви швидко розберетеся, що й до чого.

  1. Зайдіть на свою сторінку в Одноклассниках і перейдіть в розділ «Фото».
  2.  Відкриються всі фотографії, раніше завантажені вами, виберіть неугодну вам.
  3. Після того, як вона відкриється, в правому нижньому кутку будуть перераховані можливі дії, доступні вам. Самий останній пункт – «Видалити фотографію», саме його і необхідно вибрати.
  4. Виконайте аналогічні дії з усіма фотографіями, які хотіли б видалити.

До речі, після видалення фотографії, якщо ви раптом передумаєте, дія можна скасувати. Справа в тому, що відразу ж після видалення з’являється кнопка «Відновити», після натискання на яку фотографія знову опиниться на своєму місці. Правда, якщо ви оновіться, вдатися до можливості відновлення вже не вийде. До речі, видалити всі фото за один раз теж можливо.

Хочу також звернути вашу увагу, що видалити фотографію, на якій ви просто відзначені іншим користувачем, не представляється можливим. Максимум, що ви можете зробити – це попросити свого друга прибрати позначку про ваш причасті до конкретного фото.

Як видалити заголовної фото

Якщо ви хочете видалити основну фотографію зі своєї сторінки, необхідно зробити наступне: відкрийте свій профіль і натисніть на заголовну фотографію. У самому низу виберіть пункт «Видалити фотографію». У тому випадку, якщо ви просто хочете змінити фотку на іншу, наведіть на головній фото курсор, і ви побачите спливаючі рядки, одна з них – «Змінити фото». А далі просто вкажіть іншу фотографію.

Ссылка на основную публикацию