Як видалити історію пошуку в Провіднику Windows

Якщо в рядку пошуку провідника клацнути подвійним клацанням миші – з’явиться список запитів, які ви вводили раніше. Так, дана функція зручна, ви можете повторно знайти якесь слово без введення його два рази в пошук, а вибравши зі списку. Але, що якщо ви не хочете щоб інші користувачі комп’ютера бачили, то що ви шукали? У сьогоднішній статті ми покажемо як швидко видалити історію пошуку в провіднику Windows 7, 8 і 10.

Видалити з пошуку провідника конкретні запити.

Відкрийте провідник =>  клацніть подвійним клацанням миші по рядку пошуку і ви побачите все раніше вводяться запити => щоб видалити якийсь із них – за допомогою стрілки вниз переміщаємося по списку і коли буде виділено той запит, який ви хочете видалити – натискаємо клавішу Del

Так можна видалити всі непотрібні запити зі списку, спосіб працює в Windows 7, 8 і 10.

Як видалити всю історію пошуку провідника Windows 8 і 10

Даний спосіб працює тільки в Windows 8 і 10:

1.Откриваем провідник;

2.Ставім курсор в рядок пошуку (тобто натискаємо лівою клавішею миші в рядку пошуку);

3.Нажімаем на значок “Недавні пошуки” і вибираємо “Очистити журнал пошуку” (як на зображенні нижче).

Все, історія пошуку в провіднику очищена!

Очистити історію пошуку в провіднику за допомогою редактора реєстру.

Якщо вам цікаво де знаходиться історія пошуку провідника в реєстрі і як його очищати через редактор реєстру – даний спосіб для вас, він працює у всіх версіях Windows.

Хоча даний спосіб безпечний – все ж рекомендую створити точку відновлення системи.

1.Откриваем редактор реєстру: один із способів в рядку пошуку написати regedit і вибрати із запропонованих результатів;

2.В лівій бічній панелі перейдіть до розділу HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Word \ WordWheelQuery. Якщо ви вибрали з лівого боку розділ WordWheelQuery то з правого боку ви побачите ціфир 0, 1, 2 і т.д. Хоча, може бути тільки одна цифра.

3. У кожній цифрі знаходяться пошукові запити з провідника, відкриваємо будь-яку з допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші (в нашому прикладі відкриваємо 0). Бачимо в кінці значення частина пошукового запиту;

4. Щоб видалити даний запит, просто натисніть на 0 (або на будь-яку іншу цифру) правою клавішею миші та виберіть “Видалити”.

5. У наступному вікні підтвердіть видалення натиснувши на “Так”;

6. Якщо ви хочете видалити всю історію пошуку в провіднику – натисніть на розділ WordWheelQuery правою клавішею миші та виберіть “Видалити”.

Після редагування реєстру – закрийте редактор реєстру і подивіться в рядок пошуку, там більше не буде тих запитів, які ви видалили або взагалі не буде ніяких запитів.

Ссылка на основную публикацию