Як видалити історію в Яндексі

Хочете знати, як почистити історію відвіданих веб-сайтів в браузері яндекс, то вам тоді сюди, з цієї простої і доступної інструкції, ви дізнаєтеся, як в браузері яндекс видалити історію відвіданих веб сайтів.

І так щоб очистити історію в браузері яндекс, нам потрібно на своєму комп’ютері запустити браузер яндекс, потім навести курсор миші на кнопку «налаштування» і один раз натиснути ліву кнопку миші.
Після чого розкриється додаткове меню браузера яндекс, в якому вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «Історія», після чого розкриється додаткове меню, в якому, вам потрібно буде навести курсор миші на вкладку «Історія»І один раз натиснути ліву кнопку миші.
Для швидкого відкриття журналу історій вам потрібно буде натиснути комбінацію клавіш Ctrl + H.

Коли ви оберете пункт «Історія», або натиснете комбінацію клавіш Ctrl + H, на вашому комп’ютері відкриється журнал відвіданих веб-сайтів, де ви і зможете видалити історію відвіданих веб сайтів.
І так щоб продовжити і видалити історію відвіданих веб-сайтів в браузері яндекс, вам потрібно навести курсор миші на посилання «Очистити історію»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам потрібно буде змінити деякі настройки.
І так навпроти пункту «Видалити наступні елементи»Вибираємо пункт за той час, який ви хочете видалити історію відвіданих веб сайтів.
Якщо вибрати пункт «за останню годину», То в браузері Яндекс буде видалена історія за останню годину.
Якщо вибрати пункт «за минулий день», То в браузері Яндекс буде видалена історія відвіданих веб-сайтів за останній день.
Якщо вибрати пункт «за минулий тиждень», То в браузері яндекс після очищення буде видалена історія за останньою тиждень.
Якщо вибрати пункт «за останні 4 тижні», То в браузері Яндекс буде очищена історія за останній місяць.
Якщо вибрати пункт «за весь час», То в браузері Яндекс буде видалена історія за весь час роботи вашого інтернет браузера яндекс.
І так вибираємо час, за яке ви хочете очистити історію яндекс браузера і переходимо до наступного кроку.

В наступному кроці нам потрібно встановити галочку в пункті «історію переглядів»І поставити галочку в пункті« історію завантажень »і натиснути на кнопку«Очистити історію».
Коли ви натиснете на кнопку «Очистити історію», на вашому комп’ютері почнеться процес видалення історій в браузері Яндекс.
Процес видалення історії може зайняти від 5 секунд і до кількох хвилин, в залежності від того скільки історій накопичилося в вашому інтернет браузері Яндекс.
Ось таким ось способом видаляється історія в браузері Яндекс.

На цьому у мене все, всім поки удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию