Як видалити історію в опері

Якщо ви не знаєте як нової версії браузера опери видалити історію або ж у вас з якої-небудь причини не виходить видалити історію в новій опері, то вам сюди, з цієї доступною і простою інструкції ви дізнаєтеся як в новій опері видалити історію.

І так щоб видалити історію відвіданих веб сайтів вам потрібно на своєму комп’ютері запустити нову версію браузера опери, потім навести курсор миші на кнопку «Меню» і один раз натиснути ліву кнопку миші.
Після чого у вашому інтернет браузері відкриється меню, в якому вам потрібно буде вибрати пункт «Історія» або на своїй клавіатурі натиснути комбінацію клавіш Ctrl + H.

Коли ви оберете пункт «Історія», або натиснете комбінацію клавіш Ctrl + H, то в вашому інтернет браузері відкриється сторінка історій відвіданих веб сайтів, в якій і буде відображена кнопка на очистку історій відвіданих вами веб сайтів.
Щоб почати і продовжити очищення історій, вам потрібно навести курсор миші на кнопку “Очистити історію …” і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому ви зможете очистити історію відвідувань, очистити історію завантажених файлів з інтернету, видалити cookies та інші дані сайту зі свого комп’ютера, а також видалити кеш накопичилася на вашому комп’ютері, і видалити збережені паролі в браузері опера.
У нашому випадку ми не будимо видаляти історію завантажених файлів, а також cookies, кеш і збережені паролі в браузері опера, а очистимо тільки історію відвіданих веб сайтів (журнал історій).
Якщо ви хочете очистити кожен з пунктів, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як в опері почистити кеш.
І так навпроти рядка «Знищити зазначені елементи за наступний період:», в спеціальному віконці ставимо значення – “з самого початку”, Зверніть увагу: Очистити історію в браузері опера, ви можете за останню годину, за минулий день, за минулий тиждень і за останні чотири тижні, тому вибираємо період часу і переходимо до наступного кроку.
І так встановлюємо галочки навпроти пунктів «Історію відвідувань», «історію завантажень»І натискаємо на кнопочку «Очистити історію відвідувань».
Коли ви натиснете на кнопку «Очистити історію відвідувань», на вашому комп’ютері почнеться процес очищення історії відвіданих веб сайтів, за виборне вами час.
Процес очищення історій на вашому комп’ютері займе від 2 секунд і до 50 секунд, в залежності скільки інформації міститься в вашому журналі історій.

Щоб подивитися, порожній чи наш журнал історій в браузері опера, вам потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctrl + H
Коли ви на своїй клавіатурі натиснете комбінацію клавіш Ctrl + H, то ви в своєму браузері побачите віконце з повідомленням, про те, що журнал відвіданих вами веб сайтів порожній.
Ось таким ось простим і доступним способом можна почистити історію в новій версії браузера опери.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию