Як видалити коментар в ВК – Техніка та інтернет

Часом потрібно видалити коментар під записом вконтакте. Причин цьому може бути безліч: помилки, розуміння того, що точка зору невірна, небажання отримувати часті оповіщення (лайки, відповіді), не до вподоби вислуховувати чужу критичну думку, не хочеться світитися і виставляти на показ свій аккаунт У соціальній мережі передбачена можливість видалення залишеного коментаря.

Для тих, хто хоче видалити повідомлення в бесіді або діалозі, скажу відразу цього зробити не вийде! Точніше ви видалите смс, але в підсумку воно стане непомітним тільки для вас. Всі інші учасники бачитимуть.

Як видалити коментар в вк

Видалити коментар в вк дуже просто.

  • Насамперед, знайдіть коментар,
  • Відразу після, наведіть курсор миші на область коммента. Вгорі праворуч з’явиться олівчик і хрестик. Натисніть на цей хрестик Видалити. 
  • Якщо ви тільки що кликнули по кнопці Видалити, то ще залишилася можливість відновити все назад, щось на зразок кроку назад або комбінації в текстовому редакторі ctrl + z. Загалом, щоб повернути коммент тисніть Відновити. Після закриття вікна або після оновлення сторінки, коментар відновленню не підлягає. 

Не забувайте про те, що у вас є можливість редагувати коментар в контакті. Для цього натисніть на олівчик замість хрестика, у вікні коментаря. За докладною інструкцією звертайтеся до попереднього випуску. Щоб було зручно стежити за всіма своїми коментарями досить зайти в розділ новин і в правій панелі вкладок вибрати Коментарі. Там відображаються всі записи, під якими ви залишили свою думку. Тут ви не пропустіть жодного запису зі своїм коментах. Як підсумок, у вас з’являється можливість видалити всі, що тільки потрібно.

Як видалити чужі коментарі в вк?

Не буду розписувати, скажу коротко і по темі. Видалити чужий коментар можна лише в своїй групі або на особистій сторінці. На сторонній коментар іншого користувача ви можете вплинути тільки частково.  Натисніть на хрестик Видалити і виберіть причину, по якій ви помічаєте дане повідомлення як спам: образа, дорослий матеріал, порнографія і т.п. Це єдиний, не завжди ефективний варіант. Перш ніж переходити до рішучих діями, обов’язково подумайте, а чи потрібно мені це взагалі.

Ссылка на основную публикацию