Як видалити контакт з скайпу нової версії

Привіт шановні читачі сайту computerhom.ru! У цій інструкції, я вирішив написати інструкцію про те, як видалити контакт з скайпу нової версії, інструкція дуже легка і розрахована на всіх початківців користувачів персонального комп’ютера.

Щоб видалити контакт в скайпі на вашому комп’ютері, вам потрібно буде виконати наступні дію на своєму комп’ютері:
Запускаємо програму скайп, далі в відкрилася програмі натискаємо по значку з малюнком «Контакти».

Після чого в програмі скайп у вас відкриється список всіх контактів, які у вас додані, щоб видалити непотрібний вам контакт в скайпі, наводимо курсор миші на той контакт, який, ви хочете видалити і натискаємо один раз праву кнопку миші, в меню, що розкрилося натискаємо на посилання «переглянути профіль».

В наступному кроці у вас відкриється вікно «Профіль», в цьому вікні, вам потрібно буде спустити скролінг до самого низу, де ви побачите посилання «видалити контакт», Щоб видалити даний контакт, натискаємо на кнопку видалити контакт.

У наступному віконці у вас відкриється віконце підтвердження видалення контакту, щоб підтвердити видалення непотрібного контакту натискаємо на кнопку «вилучити».

Після підтвердження видалення контакту, закриваємо віконця «Профіль» натиснувши на кнопку хрестика.

Як бачимо контакт в скайпі видалений.
Зверніть увагу: Якщо ви писали контакту, який ви тільки що видалили, то даний контакт у вас залишився в чаті, давайте подивимося, для цього натискаємо на кнопку «Чати».

Після проходження в розділ «Чати», у мене в програмі скайп залишився віддалений контакт, щоб повністю видалити всі записи у списку контактів, наводимо курсор миші на даний контакт і один раз натискаємо праву кнопку миші, в меню натискаємо на посилання «видалити бесіду».

Коли ви натиснете по пункту «Видалити бесіду», на вашому комп’ютері відкриється віконце підтвердження на видалення чату, щоб підтвердити видалення всіх повідомлень і листувань натискаємо на кнопку «вилучити».

Після всіх виконаних дій контакт в скайпі буде повністю знищений.

Ось таким ось простим способом можна видалити будь-який контакт в програмі скайп, на цьому у мене все всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию