Як видалити куки в яндекс браузері: інструкція

У процесі роботи будь-якого браузера, буває задіяно досить багато компонентів, призначення більшості з яких, залишається туманним для початківця користувача. Яндекс браузер, розроблений однойменною корпорацією, вельми активно використовує сучасні технології в своїй роботі, невід’ємною частиною яких, представляються особливі файли, що носять назву куки.

Що таке куки?

Перш, ніж розібратися, як видалити кукі в яндекс браузері, необхідно з’ясувати, для чого конкретно потрібні ці файли і яку функцію виконують. За своєю суттю, ці файли є особливим сховищем даних в текстовому вигляді, в які сайтами записується різного роду інформація. Як правило, вона використовується для того, щоб портали могли успішно дізнаватися відвідувачів, підставляючи в форму введення логіна і пароля відповідні значення.

ВАЖЛИВО! У деяких випадках, експлуатація подібних файлів може нашкодити користувачеві і експлуатуються девайсу, через що, їх застосування представляється особистим перевагою кожного окремого користувача.

Серед негативних наслідків використання подібного роду файлів, слід виділити:

  • Ризики приватності, через які, можливо деанонімізація користувача і його даних;
  • Виникнення помилок при введенні пароля або логіна, в зв’язку з якими, ці файли автоматично підставляють неправильні значення;
  • Засмічення пам’яті пристрою, в результаті якого воно починає сильно починає гальмувати і користувач відчуває падіння продуктивності або брак вільного простору на накопичувачі.

У зв’язку з подібними особливостями, багато користувачів вважають за краще зовсім відмовитися від використання подібних файлів, тим більше, зробити це вкрай просто. Для цього буде потрібно правильно налаштувати браузер, змінивши деякі його параметри.

припинення використання

У деяких ситуаціях, щоб уникнути постійного очищення, буде зручно повністю відключити використання цих файлів. Для цього буде потрібно відкрити головне меню, що можна зробити, натиснувши на спеціальний значок трьох горизонтальних смуг.

ПОРАДА! Він розташований, як правило, в правому верхньому куті, неподалік від адресного рядка і його вкрай легко знайти.

Після цього, у випадаючому списку, буде потрібно перейти в категорію Налаштування, в якій найбільший інтерес, представляє пункт Додаткові.

У ньому розташовується розділ Особисті дані, що включає інформацію і відповідні налаштування історії, паролів, а також файлів куки. Відшукавши потрібний блок, потрібно вибрати найбільш підходяще значення параметра. Слід пам’ятати, що в разі повного відключення, багато сайтів можуть працювати некоректно.

Очищення куки в браузері

Коли не потрібно повністю відключати зберігання подібних файлів на комп’ютері, а потрібно лише видалити їх для подальшого оновлення, доцільно скористатися вбудованими можливостями оглядача, ідеально відповідними для даного завдання.

Для повного видалення куки, знадобитися відкрити меню (три смужки), після чого, перейти в Налаштування та управління браузером. Там знаходиться потрібний пункт -Додаткової, в якому є алгоритм Очистити історію. Натиснувши на нього, потрібно зняти виділення з різних пунктів, які будуть очищені, залишивши лише файли кукі. Після закінчення цієї операції, непотрібні файли будуть видалені і користувач зможе продовжувати комфортну роботу.

Щоб швидше отримати доступ до потрібної функції, потрібно натиснути клавіші Ctrl + Shift + Del, що негайно відкриє меню очищення і дозволить відразу ж запустити потрібний алгоритм.

Ссылка на основную публикацию