Як видалити мовний пакет в Windows 10 використовуючи Windows PowerShell

Як видалити мовний пакет в Windows 10 використовуючи Windows PowerShell

 У даній статті показані дії, за допомогою яких ви зможете видалити мовний пакет в Windows 10 використовуючи Windows PowerShell
 Операційна система доступна на багатьох мовах, і ви можете встановити додаткові регіональні пакети для кожного з мов. Ця функція дозволяє використовувати певний (основний) мову для відображення системного інтерфейсу (назви додатків, налаштувань, повідомлень), зберігаючи при цьому можливість використовувати введення з клавіатури за допомогою додаткового регіональної мови (наприклад білоруський, український) для додатків і веб-сайтів.
 У деяких випадках, при відсутності можливості видалення основних або додаткових (регіональних) мовних пакетів стандартними методами, ви можете примусово видворити конкретний мовний пакет встановлений в Windows 10 використовуючи консоль Windows PowerShell.
 Однак іноді, якщо ви використовуєте кілька мов і вам потрібно змінити налаштування, ви можете виявити, що опція видалення додаткового пакета недоступна. Наприклад, це може статися при оновленні Windows 10.

 Якщо параметр видалення мовного пакета в Windows 10 неактивний додатку «Параметри Windows», то для його видалення за допомогою Windows PowerShell, потрібно виконати дії розглянуті нижче.
  від імені адміністратора, і далі, щоб вивести список мов встановлених на вашому пристрої виконайте наступну команду:

Get-WinUserLanguageList

 На скріншоті нижче, видно що на цьому пристрої встановлено кілька мовних пакетів.

 Тепер, щоб видалити не видаляти стандартними засобами мовної пакет або просто видалити непотрібний мовної пакет, по черзі виконайте наступні команди:

$ LangList = Get-WinUserLanguageList

$ MarkedLang = $ LangList | where LanguageTag -eq “LANGUAGETAG”

 У цій команді замініть “LANGUAGETAG“На скорочену ім’я мовного пакета який потрібно видалити. В даному прикладі буде видалений українську мову, це означає що замість” LANGUAGETAG “потрібно ввести” “, як показано на скріншоті нижче.

$ LangList.Remove ($ MarkedLang)

Set-WinUserLanguageList $ LangList -Force

 Після виконання команд, мова, який ви не могли видалити раніше, тепер зникне з системи, перезавантаження комп’ютера або вихід з системи не потрібно.

 Також мова буде видалений зі списку розкладок клавіатури.

 Якщо ви намагаєтеся видалити основна мова, пам’ятайте, що необхідно встановити нову мову в якості нової мови за замовчуванням.
 Таким чином ви можете видалити будь-який встановлений в системі мовної пакет.

Ссылка на основную публикацию