Як видалити не видаляються файли

Якщо ви раптом зіткнулися з проблемою, що не видаляються файлів з комп’ютера, то тоді вам сюди в цьому уроці я докладно і покроково розповім вам, як видалити не видаляти файли з комп’ютера.

Спочатку ми розглянемо звичайний спосіб видалення файлів, за допомогою якого деякі файли просто не хочуть віддалятися з нашого комп’ютера.
І так наводимо курсор миші на той файл, який ви хочете видалити, потім один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого наш файл буде виділений. Тепер не відводячи курсора миші від файлу, вам потрібно один раз натиснути правою кнопкою миші, після чого розкриється додаткове меню, в якому вам потрібно вибрати пункт «Видалити».

Коли ви натиснете на кнопку «Видалити», на вашому комп’ютері відкриється віконце для підтвердження видалення даного файлу.
Щоб продовжити і видалити даний файл, вам потрібно натиснути на кнопку «Так».

Коли ви натиснете на кнопку «Так», на вашому комп’ютері відкриється віконце з повідомленням, що такого файлу немає, або він ніж, то зайнятий і так далі. У цьому випадку нам потрібно натиснути на кнопку «Скасування».

І так ми прийшли до висновку, що звичайним способом видалити не видаляти файли ми не зможемо, а видалити не видаляти файли нам допоможе програма «Unlocker».
Якщо на вашому комп’ютері не встановлена ​​програма Unlocker, то ви можете завантажити дану програму з сайту unlocker.emptyloop.com
Якщо ж на вашому комп’ютері встановлена ​​програма Unlocker, то встановлювати програму Unlocker вам не доведеться.

І так щоб видалити не видаляти файли з комп’ютера, вам потрібно навести курсор миші на не видаляти файл і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого ваш файл буде виділений. Тепер не відводячи курсора миші від даного файлу, вам потрібно один раз натиснути правою кнопкою миші, після чого розкриється контекстне меню Windows, в якому вам потрібно вибрати пункт «Unlocker».

Коли ви оберете пункт «Unlocker», на вашому комп’ютері відкриється віконце програми Unlocker, в цьому віконці вам потрібно вибрати дію для даного файлу, в нашому випадки вибираємо пункт «Видалити» і натискаємо на кнопку «OK».

Коли ви оберете пункт «Видалити» і натиснете на кнопку «OK», ваш небесний не видаляється файл буде видалений.
Ось таким ось простим і легким способом видаляється не видаляються файли з комп’ютера.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию