Як видалити непотрібні програми redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо ви стали володарем телефону xiaomi redmi 6a і у вас виникло питання на тему, про те, як видалити непотрібні програми xiaomi redmi 6a, то ви можете подивитися докладну і покрокову інструкцію, про те, як видалити непотрібні програми в redmi 6a.

Пам’ятаю перші телефони redmi 2, redmi 3, redmi 4, в цих телефонах видалити додатки можна було не все, і це дуже дратувало, так як мені непотрібні були сторонні і зайві програми, які забивали тільки оперативну пам’ять в телефоні.
А ось в redmi 6a я здивувався, коли зайшов в панель управління видалення програм, здавалося все дуже просто і доступно, можна видалити практично всі програми, які вам будуть не потрібні.
Давайте почнемо інструкцію, щоб видалити непотрібні програми і додатки в телефоні redmi 6a, вам потрібно буде виконати наступні дії на своєму телефоні.
Перше натискаємо на кнопку в своєму телефоні натискаємо на кнопку «Налаштування», як виглядає ця кнопка ви можете подивитися на скріншоті.
Після того, як ви натиснете на кнопку «Налаштування», у вас відкриється сторінка налаштувань, тепер нам потрібно спустити сторінку налаштувань майже в самий низ екрану, де вам потрібно перейти в розділ «всі програми».

Коли, ви перейдете в пункт «Всі програми», у вас відкриється «панель управління програмами».
Щоб приступити до видалення непотрібних програм, нам потрібно натиснути на кнопку «Видалення».

В наступному кроці у вас відкриється меню, з усіма додатками, які встановлені на вашому телефоні, тепер ми можемо видалити не потрібні програми.
Щоб видалити одну з програм, вам потрібно поставити галочку навпроти тієї програми, яку ви хочете видалити.
Якщо ви хочете видалити кілька додатків відразу, то ставимо кілька галочок навпроти тих програм, які ви хочете видалити.
Для прикладу я видалю кілька програм – це скайп і вбудований браузер, дані програми мені взагалі не потрібні.
Після того як ви встановили галочки навпроти непотрібних або непотрібної програми, вам потрібно буде в самому низу екрану натискаємо на кнопку «Видалити».

Коли, ви натиснете на кнопку «Видалити», в вашому телефоні відкриється спливаючі меню з підтвердженням, чи дійсно ви хочете видалити вибрані вами програми.
Щоб підтвердити і видалити програму, натискаємо на кнопку «ОК».
Після того, як ви натиснете на кнопку «OK», вибрані вами програми будуть видалені з вашого телефону.

Тепер ви знаєте, як видалити непотрібні програми в Редмен 6a, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию