Як видалити облікові записи в скайпі з комп’ютера або сервера

На сьогоднішній день програма Skype користується величезною популярністю серед користувачів всього світу. Нічого дивного в цьому немає, адже вона дозволяє насолоджуватися спілкуванням в онлайн-режимі людям з різних куточків планети! Серед її функцій – відео-та аудіоразговори, які також можна записувати використовуючи програми для запису розмов в Skype, а також звичайний чат.
З огляду на таку популярність, немає нічого дивного в тому, що багато користувачів переймаються тим, як виконати ту чи іншу дію. Самі вони впоратися не можуть, а тому шукають допомоги в інтернеті. Цього разу я розповім про те, як видалити облікові записи в скайпі.

Видалення з сервера

Відразу обмовлюся, що видалити обліковий запис скайп повністю і безповоротно не вийде. Справа в тому, що в програмі відсутня функція видалення з сервера, і зроблено це не просто так, а для безпеки користувачів. Однак ви можете зробити так, щоб ваш профіль більше не висвічується, скажімо, в пошуку, і ніхто не зміг вас ідентифікувати.

Для початку поміняйте вашу електронну адресу на якийсь інший, можливо, спеціально створений для цих цілей. Після цього не заходьте до облікового запису протягом 22 днів. По закінченню цього терміну ваш логін зникне зі списку користувачів. Якщо з якоїсь причини ви зайдете в профіль до закінчення 22-денного терміну, то доведеться починати все спочатку. Ну а якщо через час ви вирішите знову користуватися Skype, то ви зможете без проблем знову зареєструватися в Skype.

Видалення з комп’ютера

Уявіть ситуацію, що ваш колега попросив дозволу зайти в свій аккаунт Скайпу з вашого комп’ютера. Ви дозволили, і чужий логін і пароль автоматично збереглися на вашому комп’ютері. Але вам це зовсім не потрібно, отже, ви хочете видалити обліковий запис skype, яка вам ніколи не знадобиться.

Зробити це нескладно: зайдіть в пусковий меню, виберіть «Виконати». Після цього в рядку введення напишіть наступну команду: Application data \ Skype. Після цього перед вами відкриється віконце з усіма обліковими записами тих людей, які коли-небудь заходили в Скайп з вашого комп’ютера. Виділіть ті, які вам не потрібні і видаліть. Готово! Тепер в наступний раз, заходячи в програму, вам не доведеться вибирати свою обліковий запис серед інших.

Як бачите, позбутися від облікового запису, в якій більше немає сенсу, дуже просто. Тепер ви знаєте, як це зробити, а тому можете спокійно довіряти Skype, встановлений особисто на вашому комп’ютері членам своєї сім’ї, колезі і іншим людям.

Ссылка на основную публикацию