Як видалити одну з двох Windows 7

Як видалити одну з двох windows 7 з комп’ютера, на якому стоїть дві системи? Навіть при наявності великого дискового простору і вільного місця, немає необхідності одночасно використовувати дві виндовс на одному комп’ютері.

Просто відформатувавши директорію з другої windows, вам не вдасться повністю знести її, так як завантажувач вінди залишиться. Для повного видалення другої виндовс 7 з комп’ютера обов’язково треба видалити другу вінду з меню завантаження.

перший метод

Щоб видалити один з двох windows 7, оптимальним варіантом є виконання видалення за допомогою тієї, яку потрібно зберегти для подальшої роботи.

Робота з настройками завантаження виндовс

На першому етапі потрібно встановити параметри основної операційної системи, щоб вона могла запускатися за замовчуванням на комп’ютері. Після цього потрібно видалити з завантаження другу непотрібну виндовс 7 з комп’ютера.

Під час відображення на екрані монітора робочого столу активувати одночасно дві клавіші: і [R]. У вікні «Виконати», потрібно ввести команду msconfig. Далі натиснути Ок.

З’явиться нове вікно, в якому відкрити закладку «Завантаження», відзначити одну з двох windows 7, яку потрібно зберегти для роботи. Далі активувати кнопку «Використовувати за замовчуванням». Близько цієї вінди висвітиться статус «завантажується за замовчуванням windows».

Видалення другий виндовс 7

Далі слід відзначити другу удаляемую вінду і натиснути на «Видалити».

У меню рекомендується натиснути «Перезавантаження».

Здійснитися повне перезавантаження компа, при цьому буде відсутній вибір необхідної для завантаження другої вінди. Завантажиться та система, яка була збережена.

Як вчинити з файлами непотрібної windows?

Після видалення другої вінди 7 з комп’ютера, залишаться старі файли операційки. Необхідно вибрати область жорсткого диска, де була встановлена ​​друга система. Оптимальним варіантом є його форматування, для подальшого використання для зберігання на ньому інформації і файлів.

Форматування розділу вимагає особливої ​​уваги. Здійснюйте ретельну перевірку його перед видаленням всього вмісту. На цьому диску знаходяться наступні директорії: Windows, Program Files, All Users і т. П. Найменування розділу не повинно бути «C», в обов’язковому порядку повинна бути інша буква.

Перш ніж приступати до форматування, при необхідності можна зберегти файли з цього локального диска.

Рекомендується попередньо скопіювати дані з папок: робочий стіл, мої документи, мої фото і т. П.

другий метод

Метод включає видалення розділу, на якому встановлена ​​друга вінда, а місце, що звільнилося, що утворилося після процедури видалення, приєднати до існуючого розділу.

Повна ліквідація стандартним методом через “Керування дисками”

В меню “Керування дисками” натиснути правою кнопкою на видаляється диск. Далі в випадаючому вікні вибрати «Видалити тому».

Після цього, знову натиснути правою кнопкою мишки на диск, до якого бажано доповнити пам’ять, і натиснути «Розширити тому». Потім підуть покрокові інструкції, яким легко можна піти і завершити операцію.

висновок

Вище наведені методи є неодноразово перевіреними і тому надійними. Дотримуючись зазначених інструкцій, у вас не виникнуть проблеми з питанням «як видалити другий виндовс 7 з комп’ютера». Процедура буде аналогічною описаній, навіть якщо на вашій машині їх встановлено більше двох.

Основна вимога при виконанні дій в описаних методах це уважність, чи бува не отформатируйте простір з потрібними вам файлами.

Ссылка на основную публикацию