Як видалити оленемер в World of Tank

Багато просунуті гравці в World of Tanks зараз використовують оленемери. Тобто примочки які показують додаткову статистику про бій, відсоток виграшу, попадання по ворогу ітд.

Але з часом вона може набриднути і виникає питання як видалити оленемер в World of Tanks назавжди

Причин видалення може бути кілька:

1. Якщо у вас слабенький комп’ютер і установка такої модифікації починає гальмувати процес гри. Як правило modxvm подгружается після запуску клієнта гри, а під час завантаження бою починає показувати статистику, вона забарвлюється різними кольорами це і призводить до додаткового завантаження процесора і оперативної пам’яті. Тому, якщо у вас комп з ОЗУ менше 2 Гбайт, використовувати моди вкрай небажано.

2. Якщо ви хочете брати участь в турнірах по танках, то його бажано видалити, так як він заборонений.

3. Видалити оленемер можливо, тільки після повного видалення папки XVM, з усіма підпапки.
Так як модифікація статистики має функції редагування параметрів, ви можете за допомогою текстового редактора частково або повністю відключити його.

Збирачі мод паків також люблять за замовчуванням встановлювати статистику

Тому перед тим як встановлювати черговий модпак в налаштуваннях установника дивіться на галочки, де є інформація про статистику, якщо вона там є зніміть її, тоді статистика відображатися не буде взагалі.

Трапляється так, що під час нового поновлення XVM починає працювати неправильно, не відображаються деякі маркери, з’являються графічні артефакти в грі, або клієнт з грою відмовляється запускатися (з’являється чорний екран або вилітає з критичною помилкою), для цього потрібно повністю видалити моди і спробувати запустити чистий клієнт.

Деяким людям просто набридає інтерфейс оленемера і вони хочуть повернутися до стандартного, а для підрахунку статистики можна користуватися сторонніми калькуляторами, яких зараз достатньо, плюс вони можуть надати додаткову інформацію про ефективність боїв в команді або клані.

На деяких сайтах існує топ-10 кращих гравців по ВН8 рейтингу.

Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам. Для комфортної гри бажано взагалі не використовувати ніяких модифікацій інтерфейсу, так у вас буде максимальна продуктивність від гри, і не буде виникати проблем з клієнтом. Бажаємо вам великих перемог!

Для повного видалення XVM-мода потрібно знайти папку з грою World of Tanks \ res_mods \ xvm (цю папку потрібно видалити разом з усім вмістом). Сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам, і ви тепер будете знати, як видалити оленемер в World of Tanks.

Ссылка на основную публикацию