Як видалити папку Windows.Old в Windows

На кожному комп’ютері є файли, які є непотрібними і займають необхідне місце на диску. Папка з назвою Windows.Old може бути одним з розглянутих файлів. Дана папка з’являється після установки операційної системи, або її поновлення. Вона містить в собі різні залишкові файли, від яких неможливо позбутися звичними діями для будь-якого користувача. Існує кілька варіантів, як можна видалити цю папку і тим самим звільнити місце на вашому комп’ютері

Видалення папки на Windows 10

Зовсім недавно видалення даної папки стало зовсім простим навіть для початківця користувача. Тепер збільшення вільного місця на диску можна робити самостійно, а часу на це піде набагато менше, ніж раніше. Для тих, хто оновив операційну систему Windows 10 в квітні – підходить наступний спосіб.

Варто зауважити, що видалення папки Windows.Old призведе до того, що ви не зможете більше повернути попередню версію оновлення. Це обумовлено тим, що для запуску старої версії будуть потрібні файли, які будуть видалені.

Для того щоб видалити цю папку, вам буде потрібно зробити наступні дії:

1. Необхідно зайти в меню «Пуск» і перейти в графу під назвою «Параметри» (або одночасно натисніть кнопки Win + I, відкриється необхідний розділ самостійно). Далі слід відкрити вікно «Система», і в ній вибрати «Пам’ять пристрою». Далі в пункті «Контроль пам’яті» потрібно натиснути на «Звільнити місце зараз».

2. Наступним кроком буде відмітка на пункті «Попередні установки Windows». Після цього, у верхній частині вікна варто натиснути на кнопку «Видалити файли». Далі, вам доведеться почекати якийсь час, щоб система повністю видалила непотрібні файли, серед яких буде перебувати також папка Windows.Old.

Якщо ви не оновлювали систему з квітня місяця, то даний спосіб видалення не підійде вашому комп’ютеру. У цій ситуації скористайтеся варіантом видалення папки Windows.Old, який підходив для Windows 7, 8 і 8,1. Варто зауважити, що видалити фал подібним чином можна на будь-якій операційній системі.

Видалення папки на Windows 7, 8 і 8,1

Одночасне натискання клавіш Win і R відкриє вікно «Виконати». У ньому слід ввести команду cleanmgr і натиснути Enter. Далі варто вибрати місце, де зберігається інсталяційний файл Windows. Або заходимо в «Комп’ютер», права кнопка миші на диску С, після «Властивості» і переходимо в «Загальні» і натискаємо «Очистити диск».

Відкриття необхідного вікна може зайняти деякий час. Після його завантаження необхідно натиснути кнопку «Очищення системних файлів».

Потрібно вибрати розділ попередніх установок і натиснути «Ок».

Трапляється так, що навіть після даної процедури файли Windows.Old залишаються. Є ще один спосіб, щоб остаточно стерти їх з комп’ютера. Для цього потрібно відкрити командний рядок від імені адміністратора (win + R, після ввести в пошук cmd і натиснути Enter). У неї ввести такі символи rd / s / q c: \ windows.old

У даній команді, буква С позначає диск, на якому знаходиться папка Windows.Old. У вашій команді це може бути інша буква, в залежності від розміщення файлів. Варто уважно писати команду з правильною буквою назви диска.

Після всіх вироблених дії, папка Windows.Old буде видалена з вашого комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию