Як видалити передплатників вконтакте: основні способи

Всі люди різні, і у кожного своє відношення до того чи іншого явища в житті. Наприклад, деяким важливо мати багато друзів в соціальних мережах, щоб вважати себе популярним або, скажімо, щоб рекламувати і просувати свої послуги. Інші користувачі заводять аккаунт в ВК і додають в друзі лише важливих і потрібних людей, підходячи до цього питання з усією серйозністю. Однак не всі замислюються про те, що користувачі, які кинули вам заявку в друзі, але не отримали схвалення з вашого боку, автоматично стають передплатниками вашої сторінки. Це означає, що вони можуть стежити за оновленнями, тобто, фактично спостерігати за вашим життям з боку.
Знову ж таки, хтось не бачить в цьому нічого поганого, інших же напружує даний факт. Відповідно, в голові другої групи людей, виникає питання: як видалити передплатників ВКонтакте, щоб вони більше не змогли відслідковувати оновлення? Завдання енергозатратна, однак, впоратися з нею під силу кожному.

Спосіб номер 1

За великим рахунком, існує всього один спосіб це зробити, але попереджаю відразу: якщо у вас багато передплатників, ви витратите силу-силенну часу на його реалізацію. Отже, ось що потрібно зробити:

  1. Зайдіть на свою сторінку і перейдіть до списку передплатників. Для цього натисніть рядок «Передплатники», яка знаходиться під вашої аватарки.
  2. Тепер необхідно заблокувати всіх людей, які підписані на ваші оновлення. Зробити це просто: тисніть на хрестик, які з’являється в правому верхньому куті фотографії, коли ви наводите на неї курсор. Всі заблоковані користувачі переміщаються в Чорний список.
  3. Тепер зайдіть в «Мої налаштування» – «Чорний список». Навпроти кожного користувача є рядок «Видалити зі списку». Знову-таки, пройдіться по кожному, видаліть абсолютно всіх користувачів!

Хочу звернути вашу увагу на такий факт: для того щоб ці люди не змогли знову підписатися на ваші оновлення, вони повинна пробути в вашому НС не менше однієї години, а краще – цілу добу.

альтернативні способи

Якщо в передплатників у вас знаходиться дуже багато людей, і позбавлятися від них вручну у вас немає ні часу, ні бажання, можу запропонувати вам альтернативний спосіб. Перш за все, ви можете попросити їх відписатися від себе, наприклад, прикріпивши прохання на стіні своєї сторінки.

Ще один варіант – вдатися до налаштувань, зробивши їх максимально обмеженими. Втім, деякі оновлення все одно залишаться доступними для цих людей, до того ж, вони нікуди не подінуться з розділу «Передплатники».

Ссылка на основную публикацию