Як видалити поновлення в Windows 7?

Видалення оновлень в Windows 7 актуально, якщо після їх установки виникають складнощі з уже встановленими програмами, або забезпеченням, яке ви маєте намір встановити. Ця процедура не займає багато часу або зусиль, але вона не відрізняється стабільністю, тобто, то за що боролися, на те можна і напоротися. Для того що б, не потрапити в таку ситуацію слід створювати своєчасно точки відновлення, вони вам допоможуть обходитися без необхідності виконувати подібні дії, але ця стаття допоможе вам вирішити вже виниклу проблему.

Оновлення потрібні для того, що б оптимізувати роботу вашої системи, але головна мета – це оновлення системи безпеки.

Так як хакери не сидять склавши руки, полюючи на конфіденційні дані, Windows робить так само і йде в ногу з часом в ухваленнях заходів, щодо забезпечення безпеки. Легковажно до таких дій ставитися не варто, тому слід своєчасно стежити за виходом свіжих оновлень, також часто виникає і проблема з поки що «сирим» оновленням, яке може функціонувати належним чином у вашому середовищі через комплекс програмних забезпечень, драйверів і встановленого обладнання на комп’ютері .

Найчастіше якщо у вас прекрасно працювали сервіси, утиліти, ігри і тому подібні додатки і в певний момент вони відмовилися продовжувати це робити – це пов’язано з оновленнями або вірусами. Перевірка, на наявність вірусів на вашому комп’ютері не є складною або витратною за часом, тому ви без зусиль зможете це зробити. Ситуація з оновленнями нам підходить більше, в першу чергу необхідно дізнатися, що саме послужило причиною. Зазвичай сам додаток оновилося і дало збої, але якщо кілька програмних продуктів одночасно вийшло з ладу, тоді велика ймовірність проблем у системі. Звичайно, ви знаєте, в який момент все пішло наперекос, тому без зусиль зможете визначити дату фатального поновлення, після цього виконайте одну з інструкцій.

Видалити оновлення в Windows 7 можна стандартними методами, вже вбудованими в систему, але також є більш комфортний спосіб за допомогою програм.

У цій статті ми розберемо як прибрати поновлення за допомогою IObit Uninstaller, як один з кращих інструментів в цій галузі, та й ми в одній з попередніх статей вже побіжно згадували про цю функцію, але в цій статті ми розглянемо роботу цієї програми більш докладно.

Видалення оновлення в Windows 7 власним інструментом системи

Для того що б зробити це дію, вам буде потрібно пройти по інструкції знизу, але спочатку настійно рекомендуємо створити точку відновлення системи, інструкція представлена ​​на нашому сайті.

Як прибрати поновлення в Windows 7?

1. Пройдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління»;

2. Далі пройдіть у вкладку «Програми та засоби»;

3. Далі зі списку зліва виберіть «Перегляд встановлених оновлень»;

4. Вам представиться список, в якому ви можете видалити будь-яке оновлення, просто натиснувши на кнопку «Видалити»;

Якщо ви плануєте видаляти будь-якої елемент, що відноситься до програм, тоді вам слід спочатку зберегти результат їх роботи і тільки після цього провести дії. Слід бути впевненими, що вам слід видаляти, бездумно видаляти все підряд вас ні до чого позитивного не приведе.

Видалення оновлень Windows за допомогою програми IObit Uninstaller

Робота програми інтуїтивно зрозуміла і не вимагає, будь-яких попередніх вивчень для її повноцінного використання і вона має більш потужним функціоналом, за рахунок чого вона і займає лідируючі позиції.

1. Запустіть утиліту IObit Uninstaller, для цього її можна завантажити з офіційного сайту виробника

2. В меню зліва виберіть розділ «Win Менеджер» і в списку, що випадає «Оновлення Windows»;

3. Після побудови списку (займає небагато часу) ви можете вибрати потрібний пункт і натиснути кошик поруч з ним або вибрати опцію «Пакетне оновлення», вибрати відразу кілька потрібних варіантів і видалити одночасно, натиснувши на відповідну кнопку знизу.

Перед видаленням вам автоматично запропонують створити точку, до якої в потрібний момент ви зможете відкотити систему в разі, будь-яких несправностей Windows.

Також відразу після видалення ви зможете запустити «Потужне сканування», яке перевірить, чи не залишилися сліди від цього програмного забезпечення в системі. Ця функція допоможе вам стежити за чистотою вашої системи і контролювати рівень засмічення.

Відключення оновлень в Windows 7

Можливо, ви взагалі не хочете отримувати оновлення, через що сталася ситуації або вам вони доставляють якісь інші незручності, тоді вам простіше, ніж весь час завантажувати, встановлювати та видаляти їх з системи, просто відключити таку послугу. В нашій операційній системі це робиться вкрай просто.

  1. Перейдіть з «Пуск» в «Панель управління»;
  2. Знайдіть елемент «Центр оновлення Windows» та зробіть клік по ньому;
  3. У вкладці «Налаштування параметрів» в розділі «Важливі оновлення», виберіть пункт «Не перевіряти наявність оновлень».

Таким же способом можна видаляти оновлення, які ще не були встановлені, в тому випадку, якщо у вас стоїть установка оновлень в ручному режимі, тобто були завантажені та потім вам надається вибір. Все відбувається точно також, тому сенсу описувати все знову, немає.

Крім усього іншого при видаленні оновлень, ви скорочуєте витрати ресурсів на їх використання і звільняєте місце, займане ними. Що правда відчути різницю вам навряд чи вдасться, так як Microsoft не створює безцільні поновлення і тим не менше, користувачі, у яких відключено така функція зовсім роками не відчувають труднощів, хоча так буває і далеко не завжди.

Ссылка на основную публикацию