Як видалити пошук Mail.Ru з Firefox

Як можна видалити пошук Mail.Ru в браузері Firefox

Видалення буде проходити в кілька етапів: видаляємо mail.ru з рядка пошуку, домашньої сторінки та видалення пошуку mail.ru з адресного рядка.

Видалення mail.ru з рядка пошуку

1. У браузері в пошуковому рядку натискаємо на треуголнічек і тим самим розгортаємо список пошукових систем, нижче знаходиться розділ «управління пошуковими системами». Він нам і потрібен, заходимо туди.

2. У розділі «Управління пошуковими системами» нам буде доступний повний список пошукових систем, які в даний момент доступні для нас. Вибираємо серед них пошук від Mail.ru і видаляємо. Він тут же пропаде зі списку, тому закриваємо вікно натискаючи на кнопку «ОК».

Видалення Mail.ru з адресного рядка

Тепер можна приступити до видалення пошуку і з адресного рядка для цього:

а) в браузері в пошуковому рядку видаляємо url і прописуємо about: config і чекаємо «Enter»;

б) коли вискакує попередження, ми погоджуємося і тиснемо «Я обіцяю, що буду обережний!»;

в) Нам відкриється список різних функцій, нам потрібно знайти keyword.url, тому вводимо цей параметр в рядок пошуку, яка знаходиться нижче пошукового рядка, куди вводили параметр about: config


Знайшлася рядок з даними mail.ru, двічі натискаємо на неї, щоб відкрилося вікно для редагування.

Якщо у вас нічого не знаходиться, це означає, що для початку вам необхідно видалити Супутник Mail.ru або видалити Яндекс.Еліменти, адже вони блокують цей параметр. Тому після видалення перезавантажуємо браузер і пробуємо все з початку.

г) редагуємо вручну. Видаляємо mail.ru і замість нього вводимо дані тієї пошукової системи, яку хочете поставити за замовчуванням:

Google: http://www.google.ru/search?ie=UTF-8&oe = UTF-8&sourceid = navclient&gfns = 1&q =

Yandex: http://yandex.ru/yandsearch?text=

І зберігаємо зміни, для цього тиснемо кнопку «ОК».

Видалення домашньої сторінки mail.ru

Для цього в браузері в правому верхньому кутку тиснемо на значок «FireFox», нам відкривається список розділів. Нам потрібен розділ «Налаштування».

В розділі «Налаштування» —> «Основні» можна задати нову домашню сторінку (поточну, закладку і т. д.), видаляємо mail.ru і задаємо свій url. Щоб зберегти зміни чекаємо на кнопку «ОК».

Усе.

Ссылка на основную публикацию