Як видалити пошукову систему Webalta

Привіт, друзі! У цій статті будемо видаляти пошукову систему Webalta с. Стаття потрапила в категорію «Віруси», інакше, дії цієї пошукової системи ПС назвати складно. Хоча. Вона ж таки не сама до нас в комп’ютер потрапила, а швидше за все після установки якийсь утиліти завантаженої, швидше за все, з джерела з сумнівною репутацією. Тому тут лаяти когось. Просто потрібно намагатися все качати з офіційних сайтів і входити в розширені налаштування установки програми, даючи собі шанс не встановлювати всілякі дурниці. Приступимо до видалення Webalta з комп’ютера.

Видалення тулбару Webalta

Перше, що необхідно зробити для видалення пошукової системи Webalta це деінсталювати її панель інструментів. Якщо він звичайно є. Заходимо в меню Пуск > Панель управління. Вибираємо категорію програми і в ній Видалення програм

Заходимо і переглядаємо список встановлених програм на предмет Webalta Toolbar. Якщо знаходимо видаляємо. Це, може з одного разу не втекти, Тому, перезавантажуємо комп’ютер і знову переглядаємо список встановлених програм на предмет наявності будь-яких згадок про пошукову систему Webalta. Якщо що то знаходите так само видаляєте. При видаленні необхідно поставити галочку Прибрати тулбари з браузерів для більш ефективного усунення. Можна порадити використовувати спеціальну програму для видалення інших програм. Наприклад Revo Uninstaller. Після неї, можливо навіть не доведеться чистити реєстр і файли вашого комп’ютера.

Володимир в коментарях написав важливий момент.

Пошукова система Webalta в папці (Програми та засоби) може змінювати свою назву, як наприклад було у мене ((Twilignt Pretty Search)).

Тому, дивіться і видаляйте ще і цю штуку. Спасибі, Володимир.

очищення реєстру

Після того як програмна частина видалена, можна приступати до очищення реєстру вашого комп’ютера. На відміну від цим справляється програма Ccleaner. Можна звичайно їй почистити, але краще вручну. Ідеальним способом буде напевно спочатку Ccleaner-ром, а потім вручну.

Розглянемо ручний спосіб.

Заходимо в меню Пуск натискаємо Виконати. У Windows 8 швидше за все утиліту Виконати знайти по пошуку. пишемо regedit і тиснемо ОК

Відкривається редактор реєстру. Розкриваємо меню Правка і вибираємо Знайти … або натискаємо CTRL + F

Відкриється віконце Пошук в якому пишіть webalta і натискаєте Знайти далі

Все знайдене підлягає видаленню. Натискаєте правою кнопкою на знайденому параметрі реєстру і вибираєте Видалити

Потім натискаєте F3 – Шукати далі і знову видаляєте все що пов’язано з пошуковою системою. Якщо ім’я Webalta присутній в назвах розділів – видаляєте весь розділ цілком.

Натискаєте F3 – шукайте доти, поки нічого знайдете. Тобто ви видалили з реєстру все що пов’язано з цією пошуковою системою.

На цьому чистка реєстру закінчена.

очищення файлів

Після того як ми видалили тулбари Webalta і почистили реєстр самий час видалити залишки файлів, які могли залишитися на наших комп’ютерах. Для цього відкриваємо головне меню Пуск і в правому верхньому куті (під кнопкою «Закрити вікно») в поле пошуку пишемо webalta і тиснемо Enter

Необхідно трошки почекати. Все що знайдеться видаляєте.

Заміна ярликів браузерів

Пошукова система Webalta так само прописує себе в властивості ярликів ваших браузерів. І навіть якщо ви зробили все вище перераховане, то воно все одно буде завантажуватися. Найпростіший спосіб це припинити – видалити старі ярлики для всіх браузерів і створити нові. Зазвичай браузери встановлюються по шляху C: \ Program Files (x86) \ Mozilla Firefox – приклад для Фаєр Фокса. Заходьте за вищенаведеним шляху, знаходите файл firefox.exe який є додатком, натискаєте на нього правою кнопкою мишки, вибираєте Надіслати > Робочий стіл (створити ярлик). Створений ярлик переносите в зручне місце, На панель задач в область швидкого запуску наприклад.

Якщо не хочете видаляти ярлики, то можна відкоригувати старі. Для цього натискаєте на ярлику правою кнопкою мишки. У віконці на 2-му пункті знизу так само натискаємо праву кнопку мишки і вибираємо Властивості

Якщо у вас ярлик браузера розташований на робочому столі, то просто клікаєте на ньому правою кнопкою мишки і вибираєте Властивості. Ми потрапляємо на вкладку Ярлик. Нас цікавить поле Об’єкт. Після шляху до файлу програми в лапках не повинно нічого бути

Забираєте все зайве і тиснете ОК.

Таким чином необхідно перевірити всі ярлики браузерів на вашому комп’ютері.

Якщо вищенаведені дії не допомогли для браузера Mozilla Firefox

Якщо все вищесказане не дало ніякого результату для браузера Фаєр Фокс, то найпростіший спосіб це перевстановити його, попередньо зберігши всі закладки. Після видалення необхідно видалити папочку в Application Data в яку можна потрапити по шляху

C: \ Users \ Anton \ AppData \ Roaming

Користувача свого підставляєте. Там знаходяться конфігураційні файли які при видаленні браузера можуть залишитися.

Дистрибутив качаємо з офіційного сайту, а то хіба мало що)

висновок

У статті розглянули покрокову інструкцію з видалення пошукової системи Webalta з комп’ютера. Основну частину з видалення на домашньому комп’ютері зробила дружина, мені дісталося тільки почистити реєстр і видалити залишилися файли на жорсткому диску. Природно трохи залишив і для вас, що б показати в відео процес очищення реєстру.

Підсумок. Спочатку видаляємо всі програми і тулбари Webalta. Може знадобитися перезавантаження і повторне видалення. При видаленні встановлюємо галочку «Прибрати тулбари з браузерів». Потім чистимо реєстр і жорсткий диск видаляючи все пов’язане з цією пошуковою системою. У висновку, міняємо ярлики для браузерів. Ось якщо коротко. А потім вже спокійно можна встановлювати свої сторінки завантажуються в браузерах за замовчуванням.

Про видалення такої нечисті як iWebar і Ads by Sense написав окрему статтю. Про видалення реклами з браузерів написав тут. Якщо у вас саме ці випадки ласка прочитайте ці статті.

Дякую, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою Антон Дяченко

Ссылка на основную публикацию